Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

Fevzipaşa Caddesi Kiralık Dükkan

 

Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralık dükkan ihtiyacınız mı vardı? Fevzipaşa caddesi kiralık dükkan fiyatları hakkında bilgi edinmek mi istiyordunuz? Fatih Fevzipaşa cadddesinde kiralık dükkanınız mı var? Sizin için bir telefon mesafesindeyiz!

 

Fatih Fevzipaşa Caddesinde Kiralık Dükkan Mı Arıyordunuz?

 

Fatih Fevzipaşa caddesinde kiralık ya da satılık bir mağazanız ya da bir binanız ya da bir dükkanınız var ise ya da bir ofisiniz, büronuz var ise olası her tip gayrimenkulünüzün pazarlamasına talibiz. Kurumsal ve zincir marka firmalarına ulaşarak Fevzipaşa caddesi üzerindeki emlağınızı & gayrimenkulünüzü çok kısa sürelerde kiralayabilir & satabilir ya da devir edebiliriz.

 

fevzipasa-caddesi-kiralik-dukkan

 

Fatih Fevzipaşa caddesi kiralık dükkan arayışında olan ve sektöründe öncü bir çok seçkin firmanın araştırmaları sonucunda yer aldığı bir kazanç platformudur. 

 

Fatihte Fevzipaşa Caddesinde Dükkanlar 

 

Fatih Fevzipaşa caddesi zincir firmaların geç keşfettiği potansiyeli çok yüksek bir kazanç çarşıdır. Bir çok emsal cadde (trafiğe kapalı bile olsalar), gençlerin buluşmak için adımladıkları kalabalık caddeler oldukları halde; Fatih Fezvipaşa caddesinde kiralancak bir dükkanın alış veriş potansiyelinden çok çok uzaktalar. Bunun sebebi bazı caddelerin yaya trafiğinin çok yoğun olma nedeninin alış veriş olmaması ile alakalı. Yaya trafiği yoğun caddelerde yayaların ellerinde alış veriş poşetleri yok ise ya da poşetler dolu değil ise, caddenin yaya ya da araç trafiğinin yoğunluğunun gayrimenkul sahibine de işleten mağaza sahibine bir faydası bulunmamaktadır. Fatih Fevzi paşa caddesi kiralık dükkan açısından yukarıda da belirttiğimiz gibi çok değerli bir kazanç platformudur. 

 

Fatih Fevzipaşa Caddesinde Kiralık dükkan açısından hangi ada daha kıymetli?

 

Bu soruya cevap vermek için sizi çay içmeye davet ediyoruz. Çünkü bu sadece bölgede uzman olanların çıkarımda bulunabileceği önemli bir soru. Ayrıca sadece hangi adanın kıymetli olduğu değil ayrıca hangi adada hangi sektörlerin daha verimli olacağı da çok önemli bir bilgidir. Fatih Fevzipaşa caddesinde dükkan tutmak bir çok zincir firma ve marka için tabiki çok önemlidir. Ancak Fevzipaşa caddesinin uzunluğuna bakıldığında;

  • Fatih Fevzipaşa caddesi: yaya yolu yürüyüşü açısından her saat yoğun olan,
  • Fatih Fevzipaşa caddesi: yaya trafiği açısından sadece sabah ve akşam saatlerinde yoğun olan,
  • Fatih Fevzipaşa caddesi: Belirli sektörlerin kümelendiği bir marka arenası olan,
  • Fatih Fevzipaşa caddesi: Güneş alma saatlerinin uzunluğu ve konutları çok olduğu yerler açısından önemli olan ve
  • Fatih Fevzipaşa caddesi: 2. nesil firmaların değil sadece eski ve arge'si bulunan köklü markaların odaklandığı lokasyonlar olan bölgelere ayrılmaktadır.

 

Bu sebeple Fatih Fevzipaşa caddesinde kiralık dükkan aramak, firmanızın marka bilinirliği ve buna bağlı karlılığını büyük anlamda etkileyecek önemli bir süreçtir. Bu süreç öğrenilmiş pazarlama teknikleriyle, yatırımcının algısını hatalı yönlere çeken, yatırımcının hem maddi hem de marka değeri yönünden olumsuz etkileneceği sonuçlara sebebiyet veren  aracılarla değil tecrübe ve zamana dayalı ispatlanabilir tekniklerle yatırımcıyı doğru karara yönlendirecek, nokta atışı yatırımları tespit edebilen uzmanlarca yürütülmedir. Emlak Danışmanlığı firmamızın uzmanlığı, uzun senelerdir birlikte süreç yürüttüğümüz referanslarımızda gizlidir.

 

Lütfen İLETİŞİM'e geçiniz..

 
Bu sayfa 08.11.2023 tarihinde ve 18:26 saatinde güncellenmiştir.