Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

Referanslarımız

 

Bu sayfa hazırlanıyor..

 

Referanslarımız | Kuruoğlu Gayrimenkul

 

Kimliği Meslek Orijinal El Yazısı Hakkımızda Ne Düşünüyor?
Saide DAİMAGÜLER Ev hanımı Orijinal yazı Kuruoğlu gayrimenkulden çok memnunum. Senelerdir tüm ailemizin emlakçısıdır. Bizim için son derece güvenilir işlerini, iyi yapan ailece bu işe gönül vermiş maddi manevi her konuda tavsiye edebileceğim düzgün iş yeridir.
Ahmet SARI Avukat Orijinal yazı Yıllardır gözümüz kapalı anahtarımızı ve paramızı emanet ettiğimiz, kendi mülkü gibi hevesiyle ilgilenen kıymetli emlakçımız.
Yunus YOĞURTÇU

Serbest meslek

Orijinal yazı İlginiz için çok teşekkür ederim çok memnun kaldım kuruoğlu emlaktan.
Mehmet Mensur TAŞDELEN Otelcilik Orijinal yazı Kuruoğlu emlaktan ilk evimi aldım. Baştan sona kadar bütün işlemlerle çok güzel ilgilendiler, çok teşekür ederim.
Ayla - Ercan ER Serbest meslek Orijinal yazı Kuruoğlu emlak; Verdiğiniz hizmet ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Dosta tavsiye edilecek gayet modern bir emlak firması.
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

           Bu sayfa yurt dışında yaşayan gurbetçi müşterilerimizin isteği üzerine oluşturulmuştur. Müşterilerimizin iletişim bilgileri kendi istekleri doğrultusunda yayınlanmakta ya da gizlenmektedir.
 

           Müessesemiz çeyrek asırdan daha uzun bir zamandır hizmet verdiği için sadece belirli referanslarımızın düşüncelerine yer verilmiştir. Firmamızın müşterisi olup; "bende referans yazısı göndermek istiyorum" diyenler mesaj yoluyla, telefonla ya da İLETİŞİM sayfamızdan e-posta göndererek duygu ve düşüncelerini paylaşırlarsa yayınlayabiliriz.