Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

Fatihte kiralık bina

 

Fatihte Kiralık Bina

 

Fatihte Kiralık Bina İlanları

           Fatihte kiralık bina mı aramıştınız? Ya da Fatihte kiralık bina sahibi misiniz? Sizleri şubelerimize bekliyoruz. Fatihte kiralık bina çözümleriniz için ve her tür gayrimenkul çözümlemeleriniz için şubelerimize profesyonel destek almaya davet ediyoruz. Ayrıca size web sitemizi takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü www.kuruoglugayrimenkul.com adresi 1990 yılında kurulan kuruoğlu gayrimenkul firmasının internetteki emlak arama dinamosudur. Sitemiz, olası tüm emlak ihtiyaçlarınız için favorilere ekleyebileceğiniz, reklam içermeyen ve aradığınız ilanı bulamasanız dahi istek bırakabileceğiniz bir platformdur.

 

Fatihte Kiralık Binalar Ne Kadar?

           Emlakçılık, işini iyi yapanın ve güvenilir olanın elinde bir meslek ve bir sanattır. Çeyrek asrı aşkın bir zamandan bu yana severek icra ettiğimiz emlakçılık mesleğinde, her müşterimiz aynı zamanda referansımızdır. Konut projeleri ve özel projeler dışında gayrimenkul satışı ve kiralaması için sadece suriçinde, tarihi yarımadanın kalbinde, Fatihte hizmet verebilmekteyiz. Fatihte kiralık bina portföylerimizde söz konusu gayrimenkulü yerinde görerek hızlı bir biçimde fiyatlayabilmekteyiz. Ancak Eminönünün Fatih ile birleştirilmesiyle büyüyen bölgemizin her bölgesi için hemen fiyat verebilmemiz mümkün olmamaktadır. Etkin pazarlama bölgelerimiz olan Adnan Menderes bulvarı ile Balat arasında kalan bölgelerin Edirnekapı ile Macar Kardeşler caddesini kesen kısımları en etkili pazarlama hizmetleri verebildiğimiz bölgelerimizdendir. Bu bölgelerin fiyatları konumlarına, yüzölçümlerine, parsel şekillerinin düzgünlüğüne, cephelerine, ticari ya da konut olmalarına göre farklılıklar gösterebildikleri için ancak görülerek fiyat verilebilmektedir.

 

Fatihte Kiralık Bina İlanları

 

Fatihte Kiralık Bina Getirileri

           Fatih gayrimenkul yatırımları açısından en mantıklı semtlerden birisidir. Yıllık prim getirisi ile yıllık kira artışları oldukça tatmin edicidir. Oranlar emlağın mevkisine göre farklılık gösterse de genel olarak bir çok semtten daha iyidir. Fatihte kiralık bina fiyatları lokasyonuna göre değerlendirilebilir. Fatihte kiralık bina tercihlerinde gayrimenkuller, konut seçenekleri için üniversite yakınlıklarına göre yurt olarak değerlendirilebileceği gibi daire daire de kiraya verebilmektedir. Fevzipaşa, Akdeniz, Adnan Menderes bulvarı, Halıcılar, Yavuz Selim ve Macar kardeşler caddeleri ise işyeri olarak da değerlendirilebilmektedir.

 
Bu sayfa 17.02.2018 tarihinde ve 16:46 saatinde güncellenmiştir.