Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

Gayrimenkul Değerleme

 

gayrimenkul degerleme Fatih istanbul

 

 

Gayrimenkul Değerleme işleminiz İstanbulun, Fatih (Sur içi bölgesi) tapu kayıtlarına göre 3.bölgesinde ise aynı gün, 1. bölgede veya 2. bölgede ise 24 saat içerisinde belirlenmektedir. Gayrimenkul Değerleme sadece gayrimenkulü yerinde görerek  sağlıklı olabileceğinden, telefon görüşmelerinizde ve e-postalarınızda acil fiyat sormamanız rica olunur. Çünkü bir gayrimenkulün cephesi, geometrik alanı, aldığı ışık miktarı, demirbaş durumu, bakımı ve Tapu/Belediye bilgileri o taşınmazın değerlendirilmesi açısından çok önemlidir. Örneğin aynı özelliklerde yan yana yapılmış iki binadan iskanlı olan yapı iskansıza oranla daha değerlidir.

 

 

Gayrimenkul Değerleme - Fatih İstanbul

 

Gayrimenkul Değerleme çalışmalarında yapılan kıyaslama profesyonel kıyaslamadır. Konusunda uzman olmayan kimselerin çıplak gözle yaptığı kıyaslamalar ile sağlıklı Gayrimenkul değerleme yapılamaz. Bu tür değerlemelerin soncunda oluşturulan rayiç bedeller gerçeği yansıtmayacağından bu ölçümle satışa çıkartılan bir gayrimenkulün pazarlama süresi uzun olabilecektir. Mesleki bilgisi olmayan kimselerin genellikle hata yaptığı bu konu: iki sokak arasında bir fark görmemeleri, yapıların yaşlarını çıplak gözle tahmin etmeleri, yapı içerisine yapılmış tasarımların ve harcamaların hangilerinin Gayrimenkul Değerleme açısından önem arzettiğini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır.

 

 

Gayrimenkul Değerleme - Fatih Suriçi - İstanbul

 

İstanbul ili Fatih semtine ait: Akşemsettin, Ali Kuşçu, Atikali, Cibali, Hırkai Şerif, İskenderpaşa, Yavuz Sultan Selim, Zeyrek Mahalleleri: en aktif çalışma bölgelerimizdir, dolayısıyla fiyatlandırmaları kısa sürede yapılmaktadır.

 

 

İstanbul Fatih Emlak Değerleme

 

İstanbul Fatih'te 1990 yılından bu yana devam ettirdiğimiz gayrimenkul hizmetlerinden edindiğimiz tecrübelerle, İstanbul Fatihte Emlak değerleme hizmetlerini güncel bilgilerimiz ile çok hızlı yapabilmekteyiz. Firmamız hal hazırda sahada olduğundan ve bu deneyime zaten sahip olduğu için Fatih İstanbul'da Emlak & Gayrimenkul Değerleme konusunda güncel rayiç değerlerini her an takip ettiği için; güncel Belediye bilgileri haricinde her hangi bir kaynağa gerek duymaksızın gayrimenkulleri doğru kısaslar ile ölçme ve değerleme yapabilmektedir.