Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Gayrimenkul Değerleme

gayrimenkul degerleme

 

Gayrimenkul Değerleme işleminiz İstanbulun, Fatih (Sur içi bölgesi) tapu kayıtlarına göre 3.bölgesinde ise aynı gün, 1. bölgede veya 2. bölgede ise 24 saat içerisinde belirlenmektedir. Gayrimenkul Değerleme sadece gayrimenkulü yerinde görerek  sağlıklı olabileceğinden, telefon görüşmelerinizde ve e-postalarınızda acil fiyat sormamanız rica olunur. Çünkü bir gayrimenkulün cephesi, geometrik alanı, aldığı ışık miktarı, demirbaş durumu, bakımı ve Tapu/Belediye bilgileri o taşınmazın değerlendirilmesi açısından çok önemlidir. Örneğin aynı özelliklerde yan yana yapılmış iki binadan iskanlı olan yapı iskansıza oranla daha değerlidir.

Gayrimenkul Değerleme - Bilinçli Kıyaslama

Gayrimenkul Değerleme çalışmalarında yapılan kıyaslama profesyonel kıyaslamadır. Konusunda uzman olmayan kimselerin çıplak gözle yaptığı kıyaslamalar ile sağlıklı Gayrimenkul değerleme yapılamaz. Bu tür değerlemelerin soncunda oluşturulan rayiç bedeller gerçeği yansıtmayacağından bu ölçümle satışa çıkartılan bir gayrimenkulün pazarlama süresi uzun olabilecektir. Mesleki bilgisi olmayan kimselerin genellikle hata yaptığı bu konu: iki sokak arasında bir fark görmemeleri, yapıların yaşlarını çıplak gözle tahmin etmeleri, yapı içerisine yapılmış tasarımların ve harcamaların hangilerinin Gayrimenkul Değerleme açısından önem arzettiğini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme - En Hızlı Fiyat Tespiti

İstanbul ili Fatih semtine ait: Akşemsettin, Ali Kuşçu, Atikali, Cibali, Hırkai Şerif, İskenderpaşa, Yavuz Sultan Selim, Zeyrek Mahalleleri: en aktif çalışma bölgelerimizdir, dolayısıyla fiyatlandırmaları kısa sürede yapılmaktadır.