Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama
İlan Başlığı m2 Fiyat İlan Tarihi İlçe

Kıztaşı caddesi satılık, daire, dükkan, bina, arsa ve emlak rayiçleri

 

         Kıztaşı caddesi Fatihin en eski aile yerleşkelerinden biridir. Fatih Kıztaşı caddesi hâla Fatihin en çok tercih edilen ikâmet alanlarının en başında yer almaktadır. Emlak fiyatları Kıztaşı caddesinde ve özellikle Macar kardeşler ile Kıztaşı caddesi arasında kalan kısımda çok yüksektir. Macar kardeşler caddesini gören kısımlar maximum değerdedir. Çünkü Kıztaşı caddesi, Fevzipaşa caddesinin devamı olan ve zincir firmaların ve markaların yer aldığı önemli caddelerden biridir. Diğer taraftan Kıztaşı caddesi'nin Macar kardeşler ile Serdap sokak arasında kalan diğer yarısında yine Macar kardeşler caddesine bakan kısmı daha değerlidir. Serdap sokağa bakan kısmı ise ikâmet alanından çok ticarileşmiş bir bölgedir. Kıztaşı caddesinin en düşük fiyat indeksi ise bu kısımdadır. Emlağın hem satılık hemde kiralık anlamda kaybettirmeyeceğim Kıztaşı Caddesindeki gayrimenkul ilanları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kıyaslama yoluyla Kıztaşı caddesinin hem rayici hakkında hemde tüm Fatih bölgesindeki emlak fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Kıztaşı Caddesi Krokisi Haritası iskenderpaşa Fatih Kuruoğlu Emlak

 

Kıztaşı Caddesi Fatih

         Aynı satılık fiyatlarda olduğu gibi kiralık işyeri fiyatlarında da "Kıztaşı Caddesi"nin Macar kardeşler caddesini görebilen tüm kanatları değerlidir. Hatta üst katlar bile yazıhane & büro & ofis gibi ticari anlamında değerlendirilmiştir. Kıztaşı caddesinin köşe kısımlarında banka ve hastane gibi kurumlar da mevcuttur. Neredeyse giriş dairenin olmadığı yani tüm cadde boyunca girişlerin sadece dükkan & mağaza olduğu cadde kiralık açısından oldukça da kıymetlidir. Kıztaşı caddesi üzerinde kira değeri doğru ölçülmüş bir gayrimenkulün, ister ticari olsun ister konut, kiralık anlamda uzun süre boş kalması olası değildir. Aynı zamanda fiyatı bir uzmanca ölçülüp değerlendirilmiş satılık bir gayrimenkulün de uzun süre satışta kalması mümkün görünmemektedir.

 

Kıztaşı caddesinde işyeri mi? Daire mi? (Ticari mi - Konut mu?)

         Söz konusuda gayrimenkul Kıztaşı caddesinin Macar kardeşleri gören Kıztaşı caddesi ile Büyük Karaman caddesi arasında kalan kısmında ise işyeri, diğer kısımlarda ise seçiminiz konut olmalıdır. Ancak Büyük karaman caddesi ile Serdap sokak arasında kalan alan genel olarak işyerine uyacağı için daire yatırımının daha az pirim yapması olasıdır. Fakat dükkan yada yazıhane olabilecek giriş katlar bunun dışında tutulmalıdır. Genel olarak Kıztaşı ceddesinin her kısmı prim yapar ve kıymetlidir. Özellikle Kıztaşı anıtının etrafı Fatihin en çok istenen ikâmetgahlarının en başından yer almaktadır....

Devamını Göster
<<< Gizle