Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Yesarizade caddesi

           Yesarizade caddesi Fatih camisinin giriş kapılarından olan Tetimmeler sokaktan başlar ve Karadeniz caddesinin başlangıcında sona erer. Diğer bir tarifle Yesarizade caddesi Şeyhül islam Hayri efendi ilk öğretim okulunun 2 binasının arasından başlar ve Şebnem sokak, Karadeniz Caddesi ve Haydar İmareti sokak kesişiminde son bulur. Fatih Yesarizade caddesi yaklaşık 280 Metre uzunluğundadır ve Fatih camisinden itibaren sırasıyla Ders Vekili sokak, Hattat İzzet sokak, İhtiyatlı sokak, İhtiyar sokak ve Şebnem sokağı dik keser. Fatih Gelenbevi Anadolu lisesi Yesarizade caddesindedir ve Şeyhül islam Hayri efendi ilk öğretim okuluna Yesarizade caddesinden gidilir.

 

Yesarizade caddesinde satmak ya da

kiralamak istediğiniz gayrimenkulünüz mü var?

Bizi arayabilirsiniz telefon kuruoğlu gayrimenkul emlak ya da E-POSTA E-posta kuruoğlu gayrimenkul emlak ile ulaşabilirsiniz..

 

           Kuruoğlu Gayrimenkul Yesarizade caddesinin paraleli olan Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinin üzerindedir ve web sitemiz "www.kuruoglugayrimenkul.com" dur. Sitemizde tüm Fatih için güncel ilanlara ulaşabileceğiniz gibi Yesarizade caddesi üzerindeki satılık, kiralık, daire, dükkan ilanlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Fatih Zeyrek Mahallesi Yesarizade caddesinin yarısına kadar çarşamba pazarı kurulmaktadır. Ayrıca Yesarizade caddesinin aşşağı kısmı, pazartesi pazarının üst başlangıç noktasıdır.

 

Yesarizade Caddesi

 

Yesarizade Caddesi
 

Yesarizade caddesi
 

Yesarizade caddesi