Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi

 

 

  Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi
                 Emlak ilanları                 
 

 

Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi satılık kiralık daire dükkan bina emlak fiyatları
 

         Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi'nin aşşağısında Karadeniz Caddesi yukarısında ise sırası ile Mıhçılar caddesi ve Aslanhane Sokak bulunmaktadır. Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesinin aşşağıki ucunu Karadeniz Caddesi ile Kara Sarıklı Sokak ve yukarıdaki ucunu ise Fevzipaşa Caddesi kesmektedir. Çarşamba ve pazartesi pazarları bu cadde üzerinde kurulmaktadır. Yaya ve araç trafiği özellikle sabah ve akşam sularındaki iş saatlerinde çok yoğundur. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinin her kısmı kıymetlidir. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinde sadece dükkanların azaldığı ve giriş katların arttığı yerlerde yaya trafiği anlamında kısmen seyreklik görülmektedir. Nevşehir İbrahim Paşa caddesi üzerinde gıda sektörü ağırlı olmak üzere neredeyse her sektörden mağaza bulunmaktadır ve seyrekte olsa bodrum katlarda depo olarak kullanılabilecek işyerleri bulunabilmektedir. Yazıhane olarak ise caddenin devamı olan Mıhçılar caddesinin Fatih camisine bakan kısımları tercih edilmektedir ve Fevzipaşa caddesine yakın olan Aslanhane sokak boyunca da Hac & Umre büroları görülmektedir. Acenta ve ofis kategorsinde hizmet verecek olan tüm sektörler için Aslanhane sokağın Fevzipaşa caddesine bakan kısımları son derece elverişlidir. Aynı zamanda bu yol Fatih camisinin uzanan bir protokol yoludur. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi üzerinde hiç arsa bulunmamaktadır ve bunun en belirgin sebebi caddeye olan talebin yoğunluğudur.

 

 

Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinde gayrimenkul ilanları ev konut arsa ofis mağaza depo
 

         Nevşehirli İbrahim Paşa caddesindeki gayrimenkullerin hem satılık  hemde kiralık değerleri yakın çevrenin en yüksek çıtasındadır. "Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi" üzerinde tek tük olmak üzere bulunabilen binaların fiyatlarının doğru ölçülerek satışa çıkartılması durumunda satılması hiç zor olmayacaktır. Ancak değerelemenin yanlış yapılması tüm emlak çeşitleri için aylarca sürebilecek bir pazarlama maratonuna sebep olabilecektir.


 

Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi
 

           Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi üzerinde bulunan ve 1990 yılından beri aynı yerde faaliyette olduğumuz Zeyrek şubemiz/ofisimiz Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi üzerindeki ve bütün Fatih semtindeki piyasa rayiçlerini çok iyi bilen, çok eski ve güvenebileceğiniz kadim bir firmadır. Kuruoglu gayrimenkulün internet üzerindeki adresi olan www.kuruoglugayrimenkul.com sitesini inceleyerek cadde ve çevresindeki tüm sokaklardaki ilanları inceleyerek hem çevre hemde güncel gayrimenkul fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca büromuzu & şubelerimizi ziyaret ederek tanışmaya gelebilir ve bir çayımızı içebilirsiniz. Çeyrek asrın üzerinde bir süredir çalışma hayatında olan firmamız, kendini geliştirerek ve şubeleşerek Fatih semtindeki istikrarlı büyümesini devam ettirmekte ve müşterilerimize kuruluş yıllarından beri kurumsal gayrimenkul hizmetlerini aynı meslek aşkıyla ve ciddiyetle vermektedir.

 

Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi

 

Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi Satılık Kiralık Daire Dükkan Bina
 

Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi