Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Karadeniz Caddesi

 

 

               Fatih                
 Karadeniz Caddesinde 
         Satılık Kiralık          
    Emlak Gayrimenkul    
       Fiyatları ve ilanları    
    

 

         Karadeniz Caddesi, Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinin devamıdır. En altı sahile, küçük Mustafa Paşaya; yani Balat ve Unkapanı arasına iner. Karadeniz caddenin paraleli Haliç ve Haydar Caddeleridir ve pazartesi pazarı burada kurulur. Bu lokasyonda binaların girişleri daire yerine çoğunlukla işyeridir. Ancak en alt kısımlarda küçük mustafa paşaya yakın bölgelerde dükkanlar yerlerini depo yada giriş katlara bırakırlar. Karadeniz caddesinin işyeri anlamında en canlı kısmı bu caddenin Şair Nabi sokak ile İrfan Ahmet sokağı kesen köşeleridir.

Karadeniz caddesinde satılık daire ev dükkan fiyatları

         Karadeniz caddesi İkâmetgâh anlamında tercih edilen bir bölgedir. Bölgede satılık ve kiralık daire talebi fazla olduğundan her zaman konut & ev bulunamayabilir. Özellikle Karadeniz caddesinin üzerinde gayrimenkul ilanlarına tek tük rastlanabilir. Ve gayrimenkul doğru fiyatla pazara çıkartılmışsa çok kısa sürede kiralanabilir yada satılabilir. Karadeniz caddesinin rayici her dönem farklılık gösterdiği için kalıcı bir m2 değeri belirtemiyoruz. Ancak gayrimenkullerinizi hem satılık hemde kiralık alamında değerlendirtmek için bizi arayabilir yada şubelerimizi ziyaret ederek kahvemizi içemeye gelebilirsiniz. Karadeniz caddesinde yada çevresinde bulunan fiyatlanacak taşınmazın içerisinin görülmesi değerlemeyi doğru yapmak için önemlidir. Ancak özel durumlar için bölgenin eskisi olmamız ve Karadeniz caddesinde fazlaca işlem yapmamız nedeniyle görmeden de değerleme yapılabilme imkanımız bulunmaktadır (gayrimenkulün net m2 'si ve demirbaş durumu belirtilmelidir).

Karadeniz caddesinde kiralık işyeri bina emlak ilanları

         Karadeniz caddesi neredeyse her mevsim ve her dönem doludur. Kiralık daire de tıpkı satılık gibi cadde üzerinde olmak koşuluyla ender boşalmakta ve kiraya verilmektedir. Karadeniz caddesi tamamıyla ailelerin ikamet ettiği bir yer olduğu için kira değerleri tıpkı Nevşehirli İbrahimpaşa caddesi gibi değerlidir. Her istendiğinde arzu edildiği m2 de ve özelliklerde bir gayrimenkul bulabilmek için yaz mevsimini beklemek gerekebilir. Karadeniz caddesi cadde üzerindeki gayrimenkullerin rayiç değerlerini yada gayrimenkulünüzün değerini öğrenmek için şubelerimize uğramanız yeterli olacaktır. Hem kiralık hemde satılık gayrimenkul değerlemeleri için emlağı yerinde görmemizin doğru fiyatlama açısından büyük önem arz edeceğini hatırlatmak isteriz.
 

Karadeniz caddesi
 

Karadeniz Caddesinde satılık yada kiralık gayrimenkul mü aramıştınız?

         Karadeniz caddesinde emlak mı aramıştınız? Tek yapmanız gereken şubelerimize uğramak, E-posta göndermek yada telefon açmak. Bize olabildiğince açıklayıcı ve net ifadeler ile Karadeniz caddesi ve çevresinde tam olarak nasıl bir gayrimenkul aradığınızı ifade edin ve gerisini bize bırakın. En kısa sürede size dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir. Karadeniz caddesinde satmak istediğiniz bir gayrimenkulünüz var ise kıyas yapmak için bu bölgedeki gayrimenkul ilanlarını arıyorsanız websitemizde yayınlamadığımız ancak kayıtlarımızda olan gayrimenkuller için bizi ziyaret etmenizi öneririz. Karadeniz caddesi üzerindeki bazı portföyler, mal sahiplerinin talepleri üzerine ilan asılmadan veya web sitemizde yayınlanmadan da satışa çıkartılabilmektedir / kiraya verilebilmektedir. Bu nedenle ister gayrimenkulünü satmak / kiralamak isteyen bir mal sahibi olun ister gayrimenkul arayan biri olun her durumda sizi acentalarımıza tanışmaya bekliyoruz.

 

Karadeniz caddesi

 

fatih cibali karadeniz caddesi satılık kiralık daire dükkan

Karadeniz caddesi