Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Halıcılar Caddesi

 

Emlak ilanları için tıklayınız

 

         Fatih Halıcılar caddesi, Üst tarafında Fevzipaşa Caddesi, Alt tarafında Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi),  sağ tarafından sofular caddesi ve sol tarafında Akdeniz caddesinin bulunduğu bir lokasyondadır. Halıcılar caddesini, Sarıgüzel caddesi ve Balipaşa Caddesi dik olarak kesmektedir. Tarihi yarımadanın en güzel yerleşim yerlerinden biridir. Halıcılar caddesi, işyeri kapasitesi olmasına rağmen ikâmet amaçlı yerleşim yeri olarak kendini koruyabilmiş yegâne ve en eski lokasyonlardan biridir.

 

Halıcılar caddesi üzerinde satılık daire, ev, konut, bina, arsa (gayrimenkul) fiyatları

         Halıcılar caddesi araç trafiği açısından yaya trafiğinden daha yoğun ancak diğer caddelere göre daha sessiz bir yerleşkedir ve Fatihin en sevilen ve en eski lokasyonlarından biri olduğu için satılık gayrimenkul fiyatları oldukça yüksektir. Satılık olarak hem daireler hem de binalar için fiyat öğrenmek isterseniz  sitemizdeki gayrimenkul ilanlarını inceleyebilir, emlağınız için fikir edinebilirsiniz. Kıymetli olduğu ve talep gördüğü için Halıcılar caddesi üzerinde arsa görmek pek mümkün değildir. Bina fiyatları ise caddenin Fevzipaşa caddesini gören kısımları için çok yüksektir. Ancak bütün cadde boyunca değerli olmayan hiç bir bölgesi yoktur. Bölgenin Adnan Menderes Bulvarına yakın kısımları işyeri anlamında biraz daha sessiz kalsa da özellikle giyim ve çeyizlik eşya anlamında hizmet veren bir çok firma göze çarpma caddeye can vermektedir. Konutların yerini işyerlerine bıraktığı bölgede giriş kat evlerin sayısı azalıp işyerlerinin sayısı çoğaldıkça ticari anlamda fiyatlar artacak ve buna bağlı olarak üst kat daireler de yazıhane değerinde işlem görebilecektir. Daha detaylı fiyat ve güncel rayiç değerleri için ofisimize tanışmaya bekliyoruz. Fiyatlanacak gayrimenkullerin yerlerinde incelenerek değerlendirilmesinin daha doğru olacağını da hatırlatmak istiyoruz.

 

Fatih Halıcılar caddesinde mağaza, işyeri, dükkân, yazıhane, büro ve ofis (emlak) ilanları

         Fatih "Halıcılar caddesi" üzerindeki en değerli mağazalar Fevzipaşa caddesine en yakın olan işyerleridir. Bu durum ofis ve yazıhaneler için de geçerlidir. Ancak caddenin Sarıgüzel caddesini kesen köşeleri ile Balipaşa caddesini kesen köşeleri de hem dükkân hem büro hemde daire anlamında önemli derecede kıymetlidir. Cadde üzerindeki ilnları incelemek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için www.kuruoglugayrimenkul.com adresinden sitemizin emlak ilanlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bize telefonla yada mail yoluyla ulaşabilir yada ofisimizi ziyaret ederek de bilgi edinebilirsiniz.

Halıcılar Caddesi

         Fatihin en az göç veren lokasyonu olan Halıcılar caddesi sakinleri diğer mecralara bu caddedeki komşuluğu tercih etmektedirler. 2000 li yıllardan sonra İstanbul Fatihte birçok daire satılarak özellikle de Anadolu yakası başta olmak üzere çeşitli semtlere geçişler meydana gelmiştir. Fevzipaşa caddesinin Fatih camisinin buluduğu ada çok fazla göç verirken caddenin vatan caddesine açılan kısımlar ve özellikle de Halıcılar caddesi ile Kıztaşı caddesi en az göç edilen yer olmuştur. Bu yerlerin istisnai kalmalarının en temel sebepleri bozulmayan komuşuluk düzenleri ve caddenin bu yakasının diğer yakasından daha değerli olmasından dolayı fazla satış hareketinin olmamasıdır. Giriş dairelerin işyeri olmaya direnmesinin sebebi de yine komşuluktan dolayı caddenin çokça tercih edilmesidir.

Halıcılar Caddesi

En eski emlakçı Kuruoğlu gayrimenkul

         Firmamız Fatihin en eski emlakçılarından birisidir. 1980 yılında fiilen başladığımız sektörde pofeyonelleşerek 1990 yılında kendi emlak ofisimizi açıp "kuruoğlu gayrimenkul" olarak markalaşma yolunda 2. kuşak olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bugün 2 şube olarak devam ettirdiğimiz emlak pazarlama hizmetlerini müşteri teveccühü devam ettiği sürece devam ettime azmindeyiz. Halıcılar caddesi üzerinde yada çevresinde bulunan her tip gayrimenkulleriniz (bina, daire, büro, dükkan, arsa, ofis, depo, yazıhane) için ister satıcı olun ister satın almak isteyen taraf, gayrimenkullerinizin değerlendirilmesinden satılmasına yada arzu ettiğiniz gibi bir kiracıya kiralanmasına kadar her aşamada profesyonel bilgi ve destek alacağınız bir dostunuz olarak kuruoğlu gayrimenkul yanınızda olmaya hazırdır. İşini seven ve takip eden yönetimimiz ve pazarlama kadromuz kurumsal emlak aracılık hizmetlerinde zannetiğinizden daha kısa sürede başarılı işlemler gerçekleştirerek gayrimenkullerinizin uzun süre pazarda kalmasını ve yüz eskimesini engelelyerek, doğru fiyatlar ile muhatabına tanıtacak ve pazarlacaktır. Her tip işlem için alıcı ve satıcı karşılaştırarak sözleşmeler tarafımızdan tanzim edilmekte ve satış, devir yada kiralama işlemi sonlanana kadar aracılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Bugün hal hazırdaki müşterilerimizin büyük bir kısmı geçmiş zamanlarda aracılık hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz ve onları tavsiyeleri ile aramıza katılan yeni müşterilerimizden oluşmaktadır.

Halıcılar Caddesi

Yatırımcılar için emlak danışmalık hizmetleri

         Emlak tadilatı ve sonrasında alım satım ticareti yapan müşterilerimiz için bölgemizdeki gayrimenkullerin fiyat tespiti ve pazarlanması konusunda aracılık hizmetlerimiz mevcuttur. Değeri hatalı belirlenmiş bir gayrimenkul hem alıcısı için hemde gayrimenkulü satmak amacıyla almış yatırımcısı için telafisi çok zor bir hata olacağından en baştan yerel ve profesyonel bir kurumsal gayrimenkul danışmanından yardım almak en doğru hareket olacaktır. Gayrimenkul alınırken ödenecek bedel ile tadilat sonrası satılık ederi arasındaki kâr farkı ancak çok fazla alım satım yapan ve dolayısıyla muhakemesi kuvettlenmiş bir uzman tarafından belirlenmelidir ki yapılan işlem kazanca dönüşebilsin. Ayrıca satışın sezonuna göre ne kadar zaman alabileceği ve tadilatın hangi derecede yapılması gerektiği de bir uzman tarafından cevaplanması gereken sorulardandır.  Özetle: kurumsal gayrimenkul danışmanlığı yapan, kendi bölgesinde ve uzmanlaştığı sahada (ticari & konut) hizmet veren kimseler ile çalışmak herkes için en iyi neticiyi verecektir ve en güvenilir yoldur.

 

Halıcılar caddesi

 

Halıcılar caddesi kiralık daire satılık dükkan

Halıcılar Caddesi

Halıcılar caddesi satılık kiralık bina mağaza

Halıcılar Caddesi