Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Fatihte Satılık

 

Fatihte Satılık

 

         İstanbul Fatihte Satılık gayrimenkul ve emlak arayışlarınıza son veriyoruz. Şubelerimize uğrayarak, telefon açarak yada web sitemizden faydalanarak ilanlarımızı inceleyebilir dahası ihtiyacınıza uygun bir gayrimenkule raslayamamanız durumunda mail veya telefon yoluyla talep bırakıp işi uzmanına emanet edebilirsiniz. Siz günlük işlerinizle meşgul olurken sizin için hayallerinize en uygun gayrimenkulu biz bulalım. Bütçenize ve hayalinize hitap eden taşınmazları bulmakla kalmayıp aracılık ve devir işlemlerini de takip ediyoruz. 1990 yılından bu yana kurumsal olarak büyüyen ve şubeleşen  gayrimenkul firmamız Fatihte satılık ve kiralık taşınmazlarınızın pazarlama ve aracılık hizmetlerinde profesyonel bir isimdir. Fatihte satılık emlak ilanları için aşşağıdaki "FATİHTE SATILIK" bütonunu tıklayınız.

 

Fatihte Satilik

 

Fatihte Satılık

         İnternette gayrimenkul ararken kayıp mı oldunuz ? Aradığınız gayrimenkullerin fiyatları, yüz ölçümleri yada açıklamaları gerçeği yansıtmıyor mu? Resimler videolar profesyonelce çekilmemiş gayrimenkulün özellikleri gerçeğinden farklı mı? Fatihte satılık arayışındaysanız çok şanslısınız çünkü firmamıza ait olan kuruoglugayrimenkul.com web sitemizde  abartılı, eksik bilgilere sahip ve gerçeği yansıtmayan ilanlara yer verilmez. Her bir potföy tarafımızdan gezilerek resmedilir ve teknik bilgileri araştırılarak belgelenir. Bu prensip gayrimenkuller için satışa kabul etmeden önceki asli prensiplerimizden biridir. Bölge anlamında bütün olarak tarihi yarımadanın tamamıyla ilgilensekte 1990 yılında kurulan firmamız şuan için ağırlıklı olarak Fatih semtinde sur içinde hizmet vermektedir. Profesyonel pazarlama ekibimiz pazarladığı gayrimenkullere hakimdir ve müşteri (dost) kaybına tahammülü yoktur. Bu nedenle gerek internet sitemizi ziyaret ettiğinizde gerek şubelerimizdeki ziyaretlerinizde bu tür sürprizlerle karşılaşmazsınız. Fatihte satılık emlak arayışlarınıza yada emlağın sahibi iseniz emlakçı arayışınıza son veriyoruz.

 

Fatihte Satılık

         Bir gayrimenkulün raicinin doğru ölçülmesi pazarlama aşamasının ilk ve en önemli adımıdır. Bu adımın doğru atılmaması bundan sonraki bütün pazarlama süresini etkileyeceği gibi satışı da zor bir hale sokacaktır. Piyasanın nabzı ölçülerek doğru fiyatlanmış bir gayrimenkul çok kısa sürelerde pazarlanabilir. Yani doğru fiyatlama satış süresi ile doğru orantılıdır. Firmamız Fatihte satılık emlak talebini karşılarken hem emlak talep edenin bütçesini korumak hemde satıcıyı doğru yönlendirmek adına piyasa raicine hakim olarak aktif çalışma bölgelerimizdeki gayrimenkulleri doğru bir ölçümle fiyatlandırarak müşterilerilerinin zarara uğramasına izin vermemektedir.

 

Fatihte Satılık

         Müşteri tarafından aksi istenmedikçe pazarladığımız gayrimenkullerin satış sözleşmelerini ve tapu devri işlemlerini firmamız takip etmektedir. Satış hazırlıkları sırasında olası hukuki problemleri de hukuk çerçevesinde çözümleye yardım eden firmamız alıcı ve satıcı için işlemleri imza atma aşamasına kadar getirmektedir. Vefat etmiş kimselerin gayrimenkulleri içinde hem veraset iş takibi  hemde tapu işlemleri takibi yapılmaktadır. Fatihte satılık emlak arayışlarınız için ya da kiralık gayrimenkullerinizin aracılık hizmetleri için hizmetinizdeyiz.

Fatihte Satılık

Fatihte Satılık

 
Bu sayfa 31.08.2019 tarihinde ve 15:41 saatinde güncellenmiştir.