Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Fatihte Kiralık

 

Fatihte Kiralik

 

Fatihte Kiralik

 

           Fatihte kiralık emlak ilanlarına mı bakmıştınız? Fatihte kiralık mı arıyorsunuz? İstanbulde Fatihte aktif ve uzman olduğumuz bölgeler Ali Kuşçu, Zeyrek, Cibali, Hırkai Şerif, Atikali, İskenderpaşa, Yavuz Sultan Selim ve Akşemsettin Mahalleleridir. Bu bölgelerde bulunan tüm sokak, cadde ve çıkmazlar etkin çalışma alanlarımızdır. Fatihte kiralık emlak ve gayrimekul arayışlarınız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.kuruoglugayrimenkul.com yada şubelerimize uğrayarak hizmet alabilirsiniz.

 

Bulduğunuzu Değil Hayalinizdeki Yeri Kiralayın

         Fatihte kiralık gayrimenkul arıyorsanız ve bulamıyorsanız yada buna zaman ayıracak kadar zamanınız yoksa doğru yerdesiniz. İster sitemizi gezin ister kahve içmeye şubelerimizi ziyaret edin. Fatihte kiralık ihtiyacınız için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan gayrimenkulü tarif etmektir. Sizin için hem ihtiyacınızı tam karşılayan taşınmazı bulalım hemde kiralayanla kiracı arasındaki hakları saklı tutan bir sözleşmeyle hukuk çerçevesinde haklarınızı koruyalım. Fatihte kiralık emlak arayışlarınız için ilan dünyasındaki karmaşadan kurtulun ve zamandan tasarruf edin.

 

Fatihte Kiralık Gayrimenkulleriniz Emin Ellerde

         Fatihte kiralık gayrimenkulleriniz kurumsal aracılık hizmetleri veren eski ve güvenilir firmamız ile emin ellerdedir. Bir çok mal sahibi kiralık gayrimenkulü için sadece bir kiracı değil aynı dilden konuşup anlaşabileceği, sorun yaşamak istemediği ve kirasını zamanında alabileceği bir kimse ile sözleşme imzalamak ister. Aynı şekilde bir çok kiracıda konuşarak anlaşabileceği, verdiği teminat konusunda sorun yaşamayacağı ve ikâmet ederken tedirgin olmayacağı bir mal sahibi ister. Her iki tarafın istekleride makuldür ama bu isteklerin icrası işinde uzman bir aracı olmadan ve profesyonel bir sözleşme ile tarafların hakları korunmadan mümkün olamamaktadır. Kiracı ile Mal sahibi arasında doğru aracı olmak demek öncelikle her iki tarafın ne istediğini anlayıp doğru kişileri bir araya getirmek demektir. Daha sonra ise kişilerin haklarını saklı tutan bir kontrat ile tarafsız ve o anki pazarlığı tam yansıtan sözleşme tanzim etmektir. Tüm bu işlemler sırasında mal sahibinin en çok dikkat etmesi gereken nokta sahip olduğu gayrimenkulün doğru bir fiyatla kiralanmaya çıkartılmasıdır. Kiranın rayicin üzerinde talep edilmesi mal sahibinin istediği kiracıyı bulması ile ters orantılıdır. Bu nedenle raicin doğru belirlenmesi gayrimenkulün doğru kimselere verilmesi kadar önemlidir. "Fatihte kiralık" arayanlar için tüm bu sorunları unutabilirsiniz.

 

Fatihte Kiralık Emlak İlanları İle Rayiçden Haberiniz Olun

         Sur içinde özellile Fatihte kiralık emlak ilanlarını takip ederek kiralık gayrimenkul piyasası hakkında güncel olarak fikir edinebilirsiniz. Arzu ederseniz bizlere mail yoluyla, telefon açarak ya da şubelerimizi ziyaret ederek ulaşabilir taşınmazınızın kiralık yada satılık rayiç değerleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Fatihte Kiralık

 
Bu sayfa 31.08.2019 tarihinde ve 15:43 saatinde güncellenmiştir.