Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
319
İlan Tarihi
22.11.2023
Fiyat
1.500.000 TL
Net m²
50 m²
Brüt m²
60 m²
Bulunduğu Kat
3
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire
İlçe
FATİH
Mahalle
Zeyrek Mahallesi
Sokak/Cadde
Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi

Fatih Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi Satılık Daire

Fatih'te Zeyrek Mahallesinde Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesinde, Satılık, 3.kat, çift cepheli, aydınlık ve 1 oda 1 salonu olan planlı daire. Fatih Çarşamba pazarının bittiği noktada (pazarın dışında kalıyor) Çok merkezi konumlu, iki cepheli, Pazartesi pazarına da uzak olmayan satılık daire.

 

 

Fatih Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesinde Satılık Daire

 

Fatih Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesinde Satılık Daire. Karadeniz caddesi ile Mıhçılar caddelerinin arasında kalan Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde, 1+1, 3.kat, Fatih camiine, sanki yedim camiine, Fevzipaşa caddesine çok yakın ve Unkapanı caddesi ile Haliç caddesine uzak olmayan çok merkezi konumlu satılık ara kat daire.

 

 

Fatih Zeyrek Mahallesinde Satılık Daire

 

Fatih Zeyrek Mahallesinde, Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesinde Satılık Daire. Kuruoğlu gayrimenkulden, 1 oda 1 salon, wc ve banyosu bir, ön cephede salonu ve arka cephede mutfak ve yatak odası aydınlık, Bina arkasında bahçesi olmasından dolayı ve bina önünde karşı sokağın açık olmasından dolayı çok ferak satılık; Fatih Zeyrek Mahallesi, Nevşehirli İbrahimpaşa caddesi üzerinde satılık daire. Dairenin 350 metre yukarısı Fatihin en kıymetli caddesinin ve mağazalarının bulunduğu Fevzipaşa caddesidir, Ayrıca 700 metre karşı sokağı Unkapanı caddesine, 800 metre arka paraleli ise Haliç caddesine çıkan; Merkezi konumlu Fatih Zeyrek Mahallesi Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde satılık daire;mevkisine göre emsallerillerinden hesaplı sayılmaktadır.

 

 

Fatihte Satılık Daire

 

Fatihte Satılık Daire. 3.kat 1 oda 1 salon, kiralanması amacıyla düşünen yatırımcılar için düşünmeye ve bakmaya değer mevkide, Mutfağı düzenli olduğu için çok masraf edilmeden değerlendirilebilecek; Kuruoğlu Emlak'tan Fatihte Satılık daire. Çok merkezi konumlu, 2 cepheli ve ferah.

 

 İLAN NO : 319 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi : 3400358) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 28.03.2024 tarihinde ve 18:55 saatinde güncellenmiştir.