Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama
İlan Başlığı m2 Fiyat İlan Tarihi İlçe
fatihte-kiralik-deniz-manzarali-asansorlu-daire_1701272521.jpg
Fatihte Kiralık Deniz Manzaralı Asansörlü Daire


Detaylı İncele >

50 14.000,00 TL 01.10.2024 FATİH
fatih-nevsehirli-ibrahimpasa-caddesi-satilik-daire_1700607489.jpg
Fatih Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi Satılık Daire


Detaylı İncele >

50 1.500.000,00 TL 22.11.2023 FATİH

 

Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi

 

Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde satılık bina veya emlak ilanlarına mı bakıyorsunuz? Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde kiralık bina, daire ya da dükkanınız mı var? Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde Emlakçı mı arıyorsunuz? Nevşehirli İbrahimpaşa caddesinde Arsa rayiçleri ne kadar? Nevşehirli İbrahimpaşa caddesine nasıl gidilir? Nevşehirli İbrahimpaşa caddesi tam olarak ne kadar?

 

 

Fatih > Zeyrek Mahallesi > Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi

 

         Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi'nin aşşağısında Karadeniz Caddesi yukarısında ise sırası ile Mıhçılar caddesi ve Aslanhane Sokak bulunmaktadır. Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesinin aşşağıki ucunu Karadeniz Caddesi ile Kara Sarıklı Sokak ve yukarıdaki ucunu ise Fevzipaşa Caddesi kesmektedir. Çarşamba ve pazartesi pazarları bu cadde üzerinde kurulmaktadır. Yaya ve araç trafiği özellikle sabah ve akşam sularındaki iş saatlerinde çok yoğundur. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinin her kısmı kıymetlidir. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesinde sadece dükkanların azaldığı ve giriş katların arttığı yerlerde yaya trafiği anlamında kısmen seyreklik görülmektedir. Nevşehir İbrahim Paşa caddesi üzerinde gıda sektörü ağırlı olmak üzere neredeyse her sektörden mağaza bulunmaktadır ve seyrekte olsa bodrum katlarda depo olarak kullanılabilecek işyerleri bulunabilmektedir. Yazıhane olarak ise caddenin devamı olan Mıhçılar caddesinin Fatih camisine bakan kısımları tercih edilmektedir ve Fevzipaşa caddesine yakın olan Aslanhane sokak boyunca da Hac & Umre büroları görülmektedir. Acenta ve ofis kategorsinde hizmet verecek olan tüm sektörler için Aslanhane sokağın Fevzipaşa caddesine bakan kısımları son derece elverişlidir. Aynı zamanda bu yol Fatih camisinin uzanan bir protokol yoludur. Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi üzerinde hiç arsa bulunmamaktadır ve bunun en belirgin sebebi caddeye olan talebin yoğunluğudur.

 


Fatih Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi Kiralık Emlak Rayiçleri
 

         Nevşehirli İbrahim Paşa caddesindeki gayrimenkullerin hem satılık  hemde kiralık değerleri yakın çevrenin en yüksek çıtasındadır. "Nevşehirli İbrahim Paşa caddesi" üzerinde tek tük olmak üzere bulunabilen binaların fiyatlarının doğru ölçülerek satışa çıkartılması durumunda satılması hiç zor olmayacaktır. Ancak değerelemenin yanlış yapılması tüm emlak çeşitleri için aylarca sürebilecek bir pazarlama maratonuna sebep olabilecektir.

 

 

Nevşehirli İbrahimpaşa Caddesi Emlakçı Adresleri

 ...

Devamını Göster
<<< Gizle