Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama
İlan Başlığı m2 Fiyat İlan Tarihi İlçe

 

Hattat Nazif Sokak 

 

Hattat Nazif sokak satılık daire fiyatları ne kadar? Hattat Nazif sokakta kiralık dükkan rayiçleri ne durumda? Hattat Nazif sokak güncel emlak ilanları yayınlayan emlakçı adresleri? Hattat Nazif sokağa nasıl gidilir? Hattat Nazif sokak nerede?

 


Fatih > Zeyrek Mahallesi > Hattat Nazif Sokak

 

Zeyrek mahallesi Hattat Nazif sokak Fatih camisinin kıble tarafına bakan ve Fatih Sultan Mehmed hanın kabrinin bulunduğu yere çıkan kapıdan başlar ve ihtiyar sokağı kesene kadar devam eder. Hattat Nazif sokağın tamamında Çarşamba pazarı kurulur. Hatat Nazif sokak yaklaşık 106 metre uzunluğunda ve sokağın yarısını Fatih camii avlusu sınır duvarları keser.


 

Hattat Nazif Sokak Satılık Kiralık Daire Dükkan Fiyatları?


Hattat İzzet sokakta bulunan emlaklarınızı fiyatlamak için Fatih Kuruoğlu gayrimenkul firmamızı arayabilir ya da bizleri ziyaret ederek "güncel" rayiçleri öğrenebilirsiniz. Hattat izzet sokakta daire ya da dükkanınızın numarasını belirtmeyi de unutmayınız. Eğer adres bilmiyorsanız Fatih Hattat Nazif Sokak adresli taşınmazınıza ait ada parsel bilgileriyle de fiyat öğrenebilirsiniz.

 

 

Fatih Hattat Nazif Sokak Nerde? Nasıl Gidilir?


Hattat Nazif sokak Şeyhül islam hayri efendi okuluna ve nihayetinde Fatih camisine kadar uzanan çarşamba pazarının da kurulduğu naif bir sokaktır. Sokağın Fatih camisine yakın kısımlarında son 5-10 yılda çok sayıda çay ocağı açılmıştır. Hattat nazif sokağın alt kısımları ise ya pasif iş yerleri ya da dairelerden ibarettir. Bu anlamda Hattat Nazif sokağın sadece camiye yakın kısımları iş yeri açısından kıymetlidir.

 

 

Hatat Nazif Sokak 1 Fatih Kuruoğlu Emlak

 

Hatat Nazif Sokak 2 Fatih Kuruoğlu EmlakHatat Nazif Sokak 3 Fatih Kuruoğlu Emlak

 ...

Devamını Göster
<<< Gizle