Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Fatih Gayrimenkul

 

         1990 yılında kurulan Fatih Gayrimenkul (kuruoğlu Emlak gayrimenkul ve aracılık hizmetleri)  firmamız kuruluş ilke prensipleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün 2 şube ile hizmetlerine Fatihte devam eden gayrimenkul firmamız aracılık hizmetlerinin yanı sıra Tapu ve veraset işlem takibi ile bilirkişi ve fiyatlama konusunda da hizmetinizdedir. Ayrıca tadilat ve onarım hizmetlerimizde mevcuttur.

Fatih Gayrimenkul ile Çalışın

         Firmamızla çalışmak için bir çok sebep bulabilirsiniz. Müessesemiz dürüst firmaların uzun yaşadığının kanıtı olarak önemli bir örnektir. İkinci nesil olarak devam ettirdiğimiz Fatih gayrimenkul firmamızın en önemli reklamı ve desteği tavsiye sistemidir. Örneğin yurtdışında yaşayan müşterilerimiz genellikle yaz aylarında ülkemize geri döndüklerinde kira ve kiracı problemi yaşamaksızın tatil yapmayı yada sevdiklerini ziyaret etmeyi amaçlamaktadırlar. Ancak ülkeye döndüklerinde kiraları yatmamış, gayrimenkulleri terkedilmiş ve boş kalmış, yıllık kira artışları takip edilmediği için rayiç altı kiralarda kalmış durumlarla karşılaşarak sıkıtı yaşıyabilyorlar. Firmamıza ilk defa gelen bir çok gurbetçi yatırımcı dürüstçe çalışabilecek emanetçi (emlakçı) bulamadıkları için ya gayrimenkullerini yok pahasına satmak isteyen kimseler haline gelmiş ya da gayrimenkullerini boş bırakan adete güvenemez kimseler haline gelmişlerdi. Bu durumdayken firmamızla tanışarak hizmet alır hale gelmiş müşterilerimiz artık dostlarımız ve refaranslarımız arasında yer almaktadırlar. Fatih gayrimenkul olarak sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirterek sizleri tanışmak amaçlı kahve içmeye bekliyoruz.

İşinizi Uzmanına Emanet Edin

         Fatih Gayrimenkul Suriçinde ticari ve konutta uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Her iki alanda da Fatihte en hızlı satış ve kiralama gerçekleştiren firmamızla tanışmak için bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Şubelerimizde sizleri güler yüzle karşılayacak olan satış temsilcilerimiz her hangi bir emlağı satışa almadan ya da kiralamadan evvel fiyatlama konusunda mal sahiplerini doğru yönlendirerek hem gayrimenkulün doğru fiyatla satılmasını amaçlamaktadır hemde satış işleminin gereksiz yere uzun sürelerce beklemesini önlemektedirler. Doğru fiyatla pazara alınmayan bir gayrimenkul fiyatı sonradan iyileştirilse bile mimlenerek müşteri kaybına uğramaktadır. Fiyatın satış öncesi ve doğru bir şekilde belirlenmesi büyük önem arzetmektedir.

Firmamızdan Profesyonel Destek Alın

         Fatih Gayrimenkul Her tip aracılık işlemlerinde (satışta, kiralamada, devir işlemlerinde) Alıcı ile Satıcıyı karşı karşıya getirmektedir. Tarafların bir araya gelmesi fiyat konusundaki endişeyi giderdiği gibi ayrıca kurumumuz tarafından düzenlenen özel sözleşmelerle de taraflar arasındaki hukuk koruma altına alınmaktadır. Sözleşmelerin o anki pazarlığı doğru yansıtacak şekilde tanzim edilmesi hem alıcı için hemde satıcı için çok önemlidir. Son olarak tapu işlemleri takibi tarafımızda gerçekleştirilip alıcı ve satıcı için imza etmaktan başka bir iş kalmamaktadır.

 

Fatih Gayrimenkul

 

Fatih Gayrimenkul "Fevzipaşa" Şubemiz

fatih-gayrimenkul-kuruoglu-merkez

Fatih Gayrimenkul "Nevşehili İbrahim Paşa" Şubemiz

fatih-kuruoglu-gayrimenkul-sube
Bu sayfa 13.12.2017 tarihinde ve 13:05 saatinde güncellenmiştir.