Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Dolap Caddesi

 

 

 

Emlak ilanları

 

Dolap Caddesini Horhor Caddesi ve Feyzullah Efendi Sokağı dik keser. Dolap Caddesinin devamında ise Kızanlık Caddesi ve Sarıgüzel Caddesi yer almaktadır. Fatihin en nezih ikâmet alanları arasındadır. Tam olarak kıztaşı anıtı ile Horhor caddesi arasında kalan kısa ancak çok kıymetli caddedir. Eskiden bu cadde üzerinde Kıztaşı anıtının karşısındaki binada Koca Mustafa Paşa vergi dairesi mevcuttu. Şimdi ise işyeri olarak pek bir varlık göstermeyen ağırlıklı olarak  ikamet alanı olarak kullan bir yerleşim yeridir. Fatihin en kadim en güzel ve en nezih ikâmetgâh alanlarından biridir. Çok yaya trafiği az araç trafiği çoktur.

 

Dolap caddesi satılık daire bina emlak fiyatları değerleri

Bir bütün olarak düşünüldüğünde Fatih ilçesi içerisindeki en çok tercih edilen ve en az yer satılan lokasyonların en başında Dolap caddesi yer almaktadır. Yıl boyunca neredeyse hiç bir satılık kaydına rastlanmaz. Genellikle daireler 120-130 mnin üzerindedir ve bazı binalarda 200 m2 ye kadar çıktığı bilinmektedir. Fathiş olmamak kaydı ile satışa çıkartılan her gayrimenkul bu cadde üzerinde ayını doldurmadan satılır. Caddenin sağ tarafıda sol tarafıda değerlidir. Her iki yakanında arka cepheleri vardır, daiereler çift cephelidir. Bu lokasyonda fiyatların sürekli olarak değişiklik göstermesinden dolayı ve birim m2 sine dayalı bir fiyat oluşturmanın doğru olmayacağından dolayı bir fiyat belirtmek istemiyoruz. Ancak Dolap caddesi üzerindeki tüm gayrimenkulleriniz için emlak bürolarımızı ziyaret ederbilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 1990 yılında kurulmuş olan müessesemizde gayrimenkul fiyatlama & değerleme konusundaki en büyük dayanağımız tecrübemizdir. Sizleri de bu tecrübeden faydalanmaya, kahve içmeye  ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

Dolap caddesi kiralık dükkan ofis gayrimenkul ilanları

Dolap caddesi üzerindeki ilanlar için "www.kuruoglugayrimenkul.com" adresli websitemizdeki "detaylı arama" kısmından yada anasayfadaki sol kolda yer alan kolay arama bölümünden rahatça arama yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Özellikle Dolap caddesi üzerindeki kiralık daireler ilan verilmeksizin de kiralanabilmektedir. Bu nedenle sitemizde aradığınuz ilan bulamamanız durumunda sizleri gayrimenkul ofislerimize kahve içmeye davet ediyoruz. Bu gün yapılacak bir değerlemenin gelecekteki rayici yansıtmayacağından dolayı bir fiyat belirtemiyoruz. Uzaktaysanız bilgi edinmek için telefon yada mail yolu ile acentalarımızdan kolayca bilgi edinebilirsiniz.

 

Dolap caddesi

 

Fatih dolap caddesi daire bina dükkan gayrimenkul fiyatları

 

Fatih dolap caddesi satılık daire dükkan bina emlakçılar