Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Darüşşafaka Caddesi

 

 

 

Darüşşafaka caddesi Fatih satılık ve daire dükkan fiyatları

         Darüşşafaka caddesinin işyeri anlamında neredeyse vasat yeri yoktur ancak yaya trafiği Fatih camisi ve Yavuz Selim caddesi yakınlarında daha yoğun olduğu için ticari değeri bakımından Darüşşafaka caddesinin en lıymetli kısımları buralarıdır. Orta kısımlarda da işyerleri mevcuttur ve canlıdır ancak orta kısımlar ikâmet anlamında daha uygundur. Darüşşafaka caddesi üzerindeki gayrimenkuller M2 lerine, cephelerine, yaşlarına ve özelliklerine göre farklılık arzedeceğinden ve bu gün verilebilecek bir fiyatın gelecekteki site ziyaretlerimizi yanıltabileceği endişesiyle bir fiyat belirtemiyoruz. Ancak Darüşşafaka caddesi üzerindeki her tip gayrimenkulünüzün değerini şubelerimize uğrayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı durum daire fiyatları içinde geçerlidir. İster kiralık ister satılık olsun tüm gayrimenkulleriniz rayiç anlamında doğru ölçülüp değerlendirilerek en kısa zamanda müşterilerine ulaştırılacaktır. Ayrıca fikir edinmek amacı ile www.kuruoglugayrimenkul.com sitemizden hem Darüşşafaka caddesi üzerindeki hemde çevresindeki gayrimenkul ilanlarını inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Bazı gayrimenkul sahiplerinin talepleri doğrultusundan her emlağı sitemize eklemediğimizi ve afiş asmadığımızı da belirtmek isteriz. Bu anlamda websitemize bakarak kıyaslama yapmak yerine sizleri daha doğru sonuçlar almak amacıyla kahve içmeye ve tanışmaya şubelerimize bekliyoruz.

 

Darüşşafaka caddesi Fatih kiralık ve işyeri konut fiyatları

         Darüşşafaka caddesi üzerinde fiyatı doğru belirlenmiş kiralık bir işyerini yada daireyi bulmak hem yazın hemde kışın pek mümkün değildir. Aslında bu bütün gayrimenkuller için geçerli bir durumdur. Fiyatı yüksek olarak piyasaya sürülen her gayrimenkul ya çok uzun süreler bekleyecek yada arzu edilmeyen kimseler tarafından kiralanarak belkide ileride fazladan istenmiş kira miktardan çok daha fazla zararlar ile pişmanlık verebilecektir. Darüşşafaka caddesinin özelliği neredeyse sadece yaz aylarında kiralık gayrimenkul bulunabilmesidir. Darrüşafaka caddesinin, Haliç caddesi yakası ikâmetgâh anlamında cami cemaati tarafından çokça talep edilmekte ve işyeri anlamında da özellikle gıda sektörünün çokça tercih etmesinden dolayı özellikle marketler ve hazır gıda ürünleri sektörü tarafından tercih edilmektedir. Darüşşafaka caddesinin Yavuz Selime bakan yakasında son zamanlarda tesettürden gıdaya doğru bir geçiş yaşansa de o mevkide tesettürün her zaman yerini koruduğunu düşünmekteyiz. Bu cadde üzerindeki gayrimenkul fiyatlarını web sitemizden takip edebilir, şubelerimizden telefonla bilgi alabilir yada tanışmaya ve çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

 

Darüşşafaka caddesine ulaşım

Darüşşafaka Caddesi bir uçtan Haliç caddesini diğer uçtan ise Yavuz Selim Caddesini kesmektedir. Başlangıcı Fatih Camisinin Sultan kapısına kadar dayanan caddenin devamı çarşambaya (Manyasizade Caddesi), Fethiye Caddesine ve devamın ise Dramana kadar devam eder. Darüşşafaka Caddesi hem konut hemde ticari anlamda yatırım açısından Fatihin kıymetli lokasyonlardan birisidir. Bu caddenin hem Fatih camisine yakın kısımları hemde Yavuz Selim caddesini kesen kısımları çok kıymetlidir. Caddenin kıymetinden dolayı "Darüşşafaka caddesi" boyunca tüm giriş daireler zaman içerisinde işyerlerine dönüştürülmüştür. Darüşşafaka caddesi, ikamet anlamında genellikle çarşambaya gönül verenlerin ve Fatih camisine yakınlığından dolayı cami cemaatinin çokça tercih ettiği nezih bir yerleşim yeridir. Yaya ve araç trafiğinin genel olarak sabah ve akşam saatlerinde çokça hissedildiği Darüşşafaka caddesi, özellikle Ramazan ayında çok geç saatlere kadar yoğunluğun yaşandığı bir trafik içerisine girmektedir. Ekseriyetle eski Fatihlilerin ikâmet ettiği cadde hem geniş hemde düzdür öyleki çok ötesinden bile Fatih camisinin minareleri ve giriş kapısı seçilebilmektedir.

 

Darüşşafaka Caddesi

 

Fatih darüşşafaka caddesi