Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
314
İlan Tarihi
15.11.2023
Fiyat
1.700.000 TL
Net m²
100 m²
Brüt m²
115 m²
Bulunduğu Kat
Bodrum Kat
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire
İlçe
FATİH
Mahalle
Zeyrek Mahallesi
Sokak/Cadde
Kadı Çeşmesi Sokak

Fatih Kadı Çeşmesi Sokak Satılık Bodrum Daire

Fatih'te, Zeyrek Mahallesi'nde, Kadı Çeşmesi sokak'ta Satılık büyük bodrum daire. Fatih Camiine yakın satılık müşterek bahçeli ve 2 cepheli aydınlık daire.

 

Fatih'te Kadı Çeşmesi Sokak'ta Satılık Bahçeli Daire

 

Fatihte Kadı Çeşmesi Sokak'ta satılık geniş bahçeli, içerisi masrfasız, Doğalgaz kaloriferli, Kat Mülkiyetli, Krediye uygun, Boş olarak teslim edilecek daire. Boya yapılmıştır. Mutfak dolaplar, oda kapıları, plastik doğrama pencereler ve çift camlar ile çok acil bir masrafı bulunmamaktadır. Kadı Çeşmesi Sokak'taki datılık daire hemen taşınmaya ve masrafsız olarak oturmaya elverişlidir. Arze edilirse bahçede bir düzenleme Kadı Çeşmedeki satılık dairenin değerini arttıracaktır.

 

Zeyrek Mahallesinde Kadı Çeşmesi Sokakta Satılık Bodrum Daire

 

Fatih, Zeyrek Mahallesi, Kadı Çeşmesi Sokak'ta yer alan satılık daire, Krediye uygundur ve boş olarak teslim edilebilecektir. İçerisi masrafsız ve kullanışlıdır. Zeyrek Mahallesinde, Kadı Çeşmesi sokakta, Fatih Camii'ne komşu (çok yakın), Haliç caddesi paralelinde 100m2, 3 oda 1 salon ve 1 hol olmak üzere bodrum daire satılık durumdadır. Wc ve Banyo ayrı, kapı girişi ise holden odalara açılarak düzenli olarak daüılmaktadır. Arıca wc ve banyoda holden ayrı bir bölüm içerisinde ayrılmış ayrıca kendi içerisinde de ayrı ayrıdır.

 

 

Fatih'te Haliç Caddesi Paraleli Satılık 3+1 Büyük Daire

 

3 oda 1 salon ve NET 100m2, Fatih Haliç caddesi yakını satılık büyük daire. Zeyrek Mahallesinde, Fatih camisini görme mesafesinde çift cepheye bakan satılık masrafsız bakımlı bodrum daire. Brüt 115m2, 3+1 haricinde hol'ü de bulunan, wc ve banyosu ayrı, bahçe çıkışı apartman içerisindendir ancak daire içerisinde arka cepheye bakan 2 odadan yada balkondan bahçeye çıkış sağlanabilecektir. Daire Haliç caddesine paraleldir ve Çarşamba pazarının sınırındadır ancak içerisinde değildir.

 

Fatih Kuruoğlu gayrimenkul Kadı Çeşmesi sokakta bulunan gayrimenkulleriniz için yada Kadı çeşmesi sokakta arzu edebileceğiniz emlak ihtiyaçlarınız için 1990 yılından beri bölgede aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi : 3400358) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 15.11.2023 tarihinde ve 03:36 saatinde güncellenmiştir.