Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
311
İlan Tarihi
13.11.2023
Fiyat
16.000 TL
Net m²
105 m²
Brüt m²
120 m²
Bulunduğu Kat
Yüksek Giriş
Durum
Kiralık
Tür
Konut
Tip
Daire
İlçe
FATİH
Mahalle
Karagümrük Mahallesi
Sokak/Cadde
Niyazi Mısri Sokak

Karagümrükte Tuna bloklarında kiralık daire

Fatih'te Kiralık Daire. Karagümrük Mahallesi, Niyazi Mısri Sokak'ta, 3 oda 1 salon Kiralık büyük daire. Yeni yapılan Sulukule bloklarına bitişik, Fatih Okyanus Kollejine komşu, kiralık büyük mutfaklı ve balkonlu daire.


 

Fatih'te Karagümrükte Kiralık Daire


Fatih'te Karagümrükte Kiralık Daire: Yüksek giriş, Arka cepheden bahçeye bakan, balkonlu ve yeşil bahçe manzaralı, doğalgaz kombili ve WC'si banyosu ayrı kiralık büyük daire. Fatih'te Adnan Menderes Bulvarına ve Fevzipaşa caddelerine komşu, Kiralık 3+1 ferah daire.


 

Fatih Karagümrük Tuna bloklarında Kiralık Daire

 

Fatih'te Karagümrük Mahallesinde, Tuna Bloklarında Kiralık Yüksek giriş daire. Yenilenen sulukule konutlarının Kolej kısmına bitişik, Oda kapılar, antre dolapları ve mutfak dolapları mobilya olan, Merkezi konumlu ve toplu taşıma araçlarının odağında kiralık yüksek giriş, bahçe cepheli 3 oda 1 salon büyük daire.


 

Fatih Karagümrükte Niyazi Mısri Sokak'ta Kiralık Daire


Fatih Kuruoğlu Emlak'tan Prestijli Sulukule konutlarına komşu, Okyanus Koleji çevresinde, sakin bir sokakta, genellikle yenilenmiş ahşap evlerin vakıf ve dernek olarak kullanıldığı iş yerleri için de uygun olabilecek kiralık büyük 3 oda 1 salon wc ve banyosu ayrı balkonlu ve çok merkezi konumlu kiralık yüksek giriş daire. Adnan Menderes Bulvarına yürüme mesafesinde, Fevzipaşa caddesine komşu ve Mihrimah Sultan Camii çevresinde kiralık 3+1 giriş daire.

 

 

Bayan Öğrenciye Kiralık Daire Karagümrük Fatih İstanbul

 

Bayan öğrenciler için İstanbul Fatih'te kiralık 3 oda 1 salon geniş daire. İstanbul Üniversitesi, FSM vakıf üniversitesi, ve Kadir Has üniversitesi bayan öğrencileri yada öğretim görevlileri için Fatih Karagümrükte Kiralık 3+1 ferah daire. Ayrıca Çevrede bulunan diğer Bezmiâlem Vakıf üniversitesi ve Fatih Sultan Mehmet vakıf üniversitesi bayan öğrencileri içinde uzak sayılmayacak mesafede olan İstanbul Fatih'te Karagümrükte Tuna Bloklarında Kiralık kullanışlı ve tüm toplu taşıma araçlarına komşu olan konumda daire.

 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi : 3400358) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 30.01.2024 tarihinde ve 14:31 saatinde güncellenmiştir.