Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
320
İlan Tarihi
25.11.2023
Fiyat
3.400.000 TL
Net m²
30 m²
Brüt m²
40 m²
Bulunduğu Kat
Zemin
Durum
Satılık
Tür
İş Yeri
Tip
Mağaza
İlçe
FATİH
Mahalle
Ali Kuşçu Mahallesi
Sokak/Cadde
Eski Mutaflar Caddesi

Ali Kuşçu Mahallesi Eski Mutaflar Caddesi Satılık Dükkan

İtfaiye caddesi (Kadınlar Pazarı) ile Mıhçılar caddesi arasında Eski Mutaflar Caddesinde 30 m2, köşe parsel satılık boş krediye uygun dükkân. Uzun yıllar lokanta olarak faaliyet göstermiş olan işyerinin içerisinde ocak yakmaya yönelik doğazlgaz tesisatı mevcuttur.


 

Eski Mutaflar Caddesinde Satılık Dükkan & Mağaza

 

Fatih, Ali Kuşçu Mahallesinde, Eski Mutaflar Caddesinde, içerisinde 3-4 basamak inilerek girilebilen (Giriş sayılır), köşebaşı, çıkış caddesinde Unkapanı caddesine ve Fatih Camii'ne ulaşılabilen, Çarşamba Pazarına sınır, masrafsız satılık dükkân. Eski Mutaflar caddesinde bulunan ticari gayrimenkul Kat Mülkiyetlidir ve dolayısıyla krediye uygun durumdadır.

 

 

Fatih Ali Kuşçu Mahallesinde Satılık Dükkân

 

Fatih At Pazarının bir üst sokağında, Ali Kuşçu Mahallesi Eski Mutaflar Caddesi üzerinde satılık 30m2 merkezi konumlu dükkân. Mağaza önünde masa ve sandalye konulabilecek yada ürün sergilenebilecek kadar geniş bir kaldırımı olan işyerimiz, Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir noktada ve Çarşamba pazarının sınırında bulunmaktadır. Ali Kuşçu Mahallesi, Eski Mutaflar Caddesinde Satılık Dükkan; Boştur, Görmek için Fatih Kuruoğlu Gayrimenkulü arayabilrsiniz.

 

 İLAN NO : 320 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi : 3400358) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 28.03.2024 tarihinde ve 18:56 saatinde güncellenmiştir.