Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Fevzipaşa Caddesi

 

 

Fatih Fevzipaşa Caddesi Mağazaları

         Her sektörün ve neredeyse her fimanın yer aldığı gayrimenkul hizmetleri Fevzipaşa Caddesi İstiklal ve Bağdat caddeleri kadar renklidir ve büyük bir alış veriş cennetidir. Edirnekapıya giderken yolun sağ kolunu kesen Fatih camisi duvarları haricinde tek boş bir mağazası bulunmayan caddenin üzerinde ikametgâh olarak kullanılabilecek ancak bir iki daire kalmıştır.  Dairelerinin bile bir çoğu mağaza ve butik olarak kullanılan caddenin bir çok katı da ofis yada yazıhane olarak kullanılmaktadır. Büyük ekonomik krizlerde bile Fevzipaşa caddesi üzerinde boş bir mağaza bulmak neredeyse imkansızdır. Bir çok kurumsal firma bu pazar üzerinde de var olabilmek için uzun süreler yer araştırmak durumunda kalmaktadırlar. Çarşının en kıymetli yeri Yavuz Selim ile Macar kardeşler caddelerinin arasında kalan kısmıdır.

 

Fevzipaşa Caddesinde satılık & kiralık ile devir; daire, dükkan, bina, işyeri, depo ve arsa ilanları ve fiyatları

Çokça tercih edilen tüm ticari lokasyonlarda olduğu gibi Fevzipaşa ceddesi üzerinde de istenen her sezonda satılık yada kiralık mağaza bulabilmek mümkün değildir. Bu nedenle söz konusu cadde üzerinde değeri doğru ölçülmüş geniş cepheli ve m2'si yeterli ticari bir taşınmaz bulunduğunda kaçırmamak yatırımcının kârına olacaktır. Bu caddenin (global piyasalardaki canlılık durumuna göre) yıllık prim yapma oranı %15 ile %25 arasında değişmektedir. Kira oranlarında ki gerçek artış ise yine piyasaların durumuna göre %9 ile &16 arasında değişmektedir. Bu oranlar ticari giriş dükkanlar içindir. Yazıhane / büro / ofis gibi işyerleri için artışlar biraz daha düşük tutulmalıdır. Ayrıca daire fiyatlarının artışıda (kaçıncı kat olduğuna göre önem arzeder) bu cadde üzerindeki yazıhane tipi işyerleri gibidir. Caddenin satılık ve kiralık rayiç bilgileri sadece gayrimenkulün satışa konu olduğu zaman içerisinde doğru ölçülebileceğiniden bu yazımızda bir fiyat indeksi belirtemiyoruz. Ancak şubelerimize uğrayıp kahvemizi içebilir ve fiyatlar konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca web sitemizi ziyaret ederek de lokasyonun rayici hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi mail göndererek veya telofon açarak da bilgi alabilirsiniz. Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralık depo bulunmaz. Bu tür bir ihtiyaç için ancak caddeye açılan sokakları yada arka sokakları araştırmak gerekir. Mağazaların devir anlamında kiralanması ise yapılan işin sezonunun dışında gerçekleşmekte ve genel olarak ilan verilmeden belirli marka ve sektörlere sunulduğundan devren dükkân arayanların bizzat bölge emlakçılarına müracaat etmeleri kendi menfaatlerine olacaktır. Çarşıdaki bina fiyatları ile dükkan fiyatları arasında uçurum yoktur. Mazağalar üst katlara göre çok daha fazla değerli olduğu için genellikle binadaki dükkan fiyatları şöyledir. Bina fiyatının tamamı %100 ise  %65 ile 80 arası mağazanın değeri ve %20 arası 35 ise binanın geriye kalan katlarının tamamının değeridir. Son olarak cadde üzerinde hiç arsa yoktur. Böyle bir alan (arsa) olmuş olsaydı bile boş kalmayacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

 

Uzman Deyince Kuruoğlu Emlak & Gayrimenkul ve Aracılık Hizmetleri

         Her semtin gayrimenkul uzmanları vardır; Fatihin ve Fevzipaşa caddesi'nin uzmanlarından biride kuruoğlu emlak, gayrimenkul ve aracılık hizmetleridir. Firmamızın web site adresi www.kuruoglugayrimenkul.com dur. Bizi internet sitesi üzerinden takip edebileceğiniz gibi bir fincan kahve içmeyede bekleriz. Bu cadde üzerinde bulunan satılık ve kiralık gayrimenkullerden en hızlı haberdar olabilmeniz için sizi web sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyinizi önemle tavsiye ediyoruz.

Müessesemiz ilk olarak 1990 yılında açılmış ve artan talep üzerine 2. şubesini Fevzipaşa caddesi üzerine açmıştır. Çeyrek asrı geçen tecrübemizle teknolojiyi takip ederek ve mesleğimize adapte ederek sürekli yeni müşteriler ediniyor, kocaman bir aile olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu sektörde uzun soluklu olmamızın nedeni ve en büyük motivasyon sebebimiz müşterilerimizin sessiz reklam dediğimiz bir yöntemle firmamızı çevelerine tavsiye etmeleridir. Taktir edersiniz ki gayrimenkul pazarlama sektöründe aracılık hizmeti veren ancak dürüst olmayan firmalar uzun süreli olarak varlıklarını sürdüremezler. Misyonumuz çalışkanlık, dürüstlük, mesleki sevgimiz ve güler yüzümüz; vizyonumuz ise kendimizi her zaman geliştirmek, mesleki teknolojileri işimize dahil etmek, markalaşmak ve dünyaya açılmak.

 

         Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralamak istediğiniz gayrimenkulünüz var ise gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müessesemiz hal hazırda taşınmazlarınızın gerçek rayiç değerini ölçerek ve doğru kuruluşlara tanıtarak mümkün olan en kısa sürede kiralayabilecek veya satabilecek yatırımcı müşterilere sahiptir. Gayrimenkulleriniz internet ilanı ve afiş ile tanıtılma haricinden özel bir çalışmayla mail yoluyla da muhataplarına ulaştırılmaktadır. Müşteri memnuniyetine 1990 yılında açıldığımız ilk günkü kadar önem veren firmamızın referansları arasında yer almak için bir telefon açmanız başlangıç için yeterli olacaktır.

 

Fevzipaşa Caddesinin Fiziki Tanımı

         Fatih Fevzipaşa Caddesi Edirnekapıdan Macar Kardeşler caddesine kadar olan yaklaşık 4-5 kilometrelik bir alandır. Cadde boyunca çarşının yaya trafiği açısından hareketli olduğu ve yavaşladığı yerler vardır. Caddenin en çok hareketli kısım Yavuz Selim otobüs durağının olduğu yerden (koyunbaba parkına çapraz inen yoldan) Millet kütüphanesinin olduğu yere kadar olan kısımdır. Caddenin sol kısmı (Edirne kapıya giderken sol kısım) sağ kısmına göre çok daha yoğundur. Karşılıklı caddenin iki cephesi arasındaki yoğunluk farkı 5 kattan fazladır. Yani sol kaldırımdan yürüyen yaya sayısı sağ kaldırımda yürüyen yayalardan 5 kat fazladır. Dolayısıyla alışverişinde bu oranla fark edebileceği düşünülebilir. Güneş sol kısmı sadece sabahları görüp geçerken batana kadar da Fevzipaşa Caddesi'nin sağ kısmını örttiğü için yaya trafiği sol kısımdan akmaktadır. Ayrıca sağ kısımda yer alan mağazaları kesen Fatih camisinin duvarları boyunca (yaklaşık 1 km) mağaza olmadığı için bu kesimde de yaya trafiği sol kısıma göre daha azdır.

 

Fevzipaşa Caddesi Fatih Nasıl Gidilir ?

           Eğer Edirnekapı yönünden geliyorsanız hiç sapmadan mezarlıkları geçtikten sonra gelen ve Veznecilere doğru giden caddenin adı Fevzipaşa Caddesidir. Eğer Adnan Menderes bulvarından Esenler yönünden geliyorsanız Adnan menderes bulvarının ortasında bulunan göbekten sola dönerek Akdeniz caddesine çıkarsınız ve bu caddenin en sonu sağlı sollu Fatih Fevzipaşa caddesidir.
Yeşilköy/Bakırköy tarafından sahilden geliyorsanız yenikapıdan sonra gelen U dönşünden geri dönerek yenikapıdan sağa sapıp; ister saraçhanin yanından (Büyük şehir belediyesinin yanından) Fatih Fevzipaşa caddesi'nin devamı olan Macar Kardeşlere çıkarsınız istersenizde yenikapıdan sağa döndükten sonra 1 km ileriden (köprünün altından) sola dönerek Adnan Menderes bulvarına çıkar ve yukarıdaki tarifi izleyerek Fatih Fevzipaşa caddesine ulaşabilirsiniz.

 

Fevzipaşa caddesi üzerinde satılık yada kiralık bir gayrimenkulünüz mü var?

Sizin için tam olarak arzu ettiğiniz kitlelere ve markalara ulaşabilir ve çok süratli bir şekilde gayrimenkulünüzü tanıtabiliriz. Kendi işlerinizden feragat edip zamanınızın önemli bir kısmını gayrimenkulünüze ayırmanız yerine profesyonel destek alarak hem daha hızlı hem daha güvenli bir şeklide muhataplarınıza ulaşabilirsiniz.  Bu güne bir aracı firma ile çalıştınız mı? Eğer çalıştıysanız ve memnun kalmadıysanız tam da size göre bir haberimiz var. Hal hazırdaki müşterilerimizin bir çoğu hiç emlakçıyla çalışmak istemeyen ancak bizimle çalıştıktan sonra gayrimenkullerini bizim aracılığımız olmaksızın değerlendirmeyen kimselerden oluşmaktadır. Neden ziyaretimize gelmiyor ve kendiniz karar vermiyorsunuz? Sizleri şubelerimize kahve içmeye bekliyoruz.

 

Fevzipaşa caddesinde satılık yada kiralık bir gayrimenkul mü aramıştınız?

Sizin için tam olarak gönlünüzdeki gayrimenkulü en kısa sürede bulabilir ve fiyat konusunda aradığınız emlağı gerçek ve güncel rayiç değeri içerisinde size sunabiliriz. Neden işleriniz ile ilgilenmek varken çevrenin uzmanından profesyonel bir yardım alarak amacınıza ulaşmayasınız ki? İşini bilen ve seven bir emlakçı ile çalışmak size zannetiğinizden daha fazla avantajlar sağlayabilir. Örneğin fiyat konusunda aldanmazsınız. Teklif verirken ve pazarlık yaparken yanınızda fikir alabileceğiniz piyasa rayiçlerini çok iyi bilen bir destek eli olacaktır. Ayrıca müessesemiz gayrimenkullerin satışı yada kiralanması sırasında sözleşmeleri hukuka uygun olarak düzenleyerek sizi ve karşı tarafı ziyana uğratmamak adına tecrübesini ortaya koyacaktır.

 

Fevzipaşa caddesi

 

Fevzipaşa Caddesi Resimleri

 fatih fevzipasa caddesi

 

 fevzipaşa caddesi fatih emlak

 

 fevzipaşa caddesi