Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

Fevzipaşa Caddesi

 

 

 

 

Fatih Fevzipaşa Caddesi Mağazaları

         Her sektörün ve neredeyse her fimanın yer aldığı Fevzipaşa caddesi İstiklal ve Bağdat caddeleri kadar renklidir ve büyük bir alış veriş cennetidir. Edirnekapıya giderken yolun sağ kolunu kesen Fatih camisi duvarları haricinde tek boş bir mağazası bulunmayan caddenin üzerinde ikametgâh olarak kullanılabilecek ancak bir iki daire kalmıştır.  Dairelerinin bile bir çoğu mağaza ve butik olarak kullanılan caddenin bir çok katı da ofis yada yazıhane olarak kullanılmaktadır. Büyük ekonomik krizlerde bile Fevzipaşa caddesi üzerinde boş bir mağaza bulmak neredeyse imkansızdır. Bir çok kurumsal firma bu pazar üzerinde de var olabilmek için uzun süreler yer araştırmak durumunda kalmaktadırlar. Çarşının en kıymetli yeri Yavuz Selim ile Macar kardeşler caddelerinin arasında kalan kısmıdır.

 

Uzman Deyince Kuruoglu Gayrimenkul

         Her semtin gayrimenkul uzmanları vardır; Fatihin ve Fevzipaşa caddesinin uzmanlarından biride firmamızdır. Firmamızın web site adresi www.kuruoglugayrimenkul.com dur. Bizi internet sitesi üzerinden takip edebileceğiniz gibi bir fincan kahve içmeyede bekleriz. Bu cadde üzerinde bulunan satılık ve kiralık gayrimenkullerden en hızlı haberdar olabilmeniz için sizi web sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyinizi önemle tavsiye ediyoruz.

 

         Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralamak istediğiniz gayrimenkulünüz var ise gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müessesemiz taşınmazlarınızı gerçek rayiç değerinde ve doğru kuruluşlara tanıtarak mümkün olan en kısa sürede kiralayacak ve satacak yatırımcı müşterilere sahiptir. Gayrimenkulleriniz internet ilanı ve afiş ile tanıtılma haricinden özel bir çalışmayla mail yoluyla da muhataplarına ulaştırılmaktadır. Müşteri memnuniyetine 1990 yılında açıldığımız ilk günkü kadar önem veren firmamızın referansları arasında yer almak için bir telefon açmanız başlangıç olacaktır.

 

Fevzipaşa Caddesi Fiziki Tanımı

         Fatih Fevzipaşa Caddesi Edirnekapıdan Macar Kardeşler caddesine kadar olan yaklaşık 4-5 kilometrelik bir alandır. Cadde boyunca çarşının yaya trafiği açısından hareketli olduğu ve yavaşladığı yerler vardır. Caddenin en çok hareketli kısım Yavuz Selim otobüs durağının olduğu yerden (koyunbaba parkına çapraz inen yoldan) Millet kütüphanesinin olduğu yere kadar olan kısımdır. Caddenin sol kısmı (Edirne kapıya giderken sol kısım) sağ kısmına göre daha yoğundur. Güneş sol kısmı sadece sabahları görüp geçerken batana kadar da Fevzipaşa Caddesi'nin sağ kısmını örttiğü için yaya trafiği sol kısımdan akmaktadır. Ayrıca sağ kısımda yer alan mağazaları kesen Fatih camisinin duvarları boyunca mağaza olmadığı için bu kesimde de yaya trafiği sol kısıma göre daha azdır.

 

 

Fevzipaşa Caddesi Fatih Nasıl Gidilir ?

           Eğer Edirnekapı yönünden geliyorsanız hiç sapmadan mezarlıkları geçtikten sonra gelen ve Veznecilere doğru giden caddenin adı Fevzipaşa Caddesidir.
Eğer Adnan Menderes bulvarından Esenler yönünden geliyorsanız Adnan menderes bulvarının ortasında bulunan göbekten sola dönerek Akdeniz caddesine çıkarsınız ve bu caddenin en sonu Fatih Fevzipaşa caddesidir.
Yeşilköy/Bakırköy tarafından sahilden geliyorsanız yenikapıdan sonra gelen U dönşünden geri dönerek yenikapıdan sağa sapıp; ister saraçhanin yanından (Büyük şehir belediyesinin yanından) Fatih Fevzipaşa caddesinin devam olan Macar Kardeşlere çıkarsınız istersenizde yenikapıdan sağa döndükten sonra 1 km ileriden (köprünün altından) sola dönerek Adnan Menderes bulvarına çıkar ve yukarıdaki tarifi izleyerek Fatih Fevzipaşa caddesinde ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Fevzipaşa Caddesi Resimleri

 fatih fevzipasa caddesi

 

 fevzipaşa caddesi fatih emlak

 

 fevzipaşa caddesi