Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
226
İlan Tarihi
13.03.2020
Fiyat
180.000 TL
55 m²
Bulunduğu Kat
Yüksek Giriş
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire

ucuz giriş kombili boş daire

Aktar Yekta sokak Fatih'de satılık daire. Fatih Zeyrek mahallesi, Aktar Yekta sokakta, sanki yedim camisine bakan yüksek giriş doğalgaz kat kalorifer kombili boş daire. Kuruoğlu gayrimenkulden satılık ucuz ve yüksek kira getirisi garantili daire. Daireden çıkan kiracı 1.300 TL kiradan çıktı aynı bedelle kiralanabilir. Satılık daire emsallerine göre fiyat olarak uygundur ve en önemli özelliği semt olarak bulınduğu lokasyon ve komşuluğudur.

Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden satılık yüksek giriş boş ve hesaplı daire. Söz konusu gayrimenkul krediye uygun değildir. Altında bir boş daire olduğu ve arka cepheden hava aldığı için rutubet yoktur ve rutubet yapması mümkün değildir. Giri kat olduğu ve apartman geniş olduğu için yaşlılar, merdiven sorunu olanlar ve yüksek kat olmayan daire arayanlar için idealdir. Emlak doğal gaz kat kaloriferlidir.

Fatih satılık daire, Fatih'de satılık giriş daire. Çarşamba pazarının kurulduğu arterin bir arka sokağında Unkapanı caddesi ile fevzipaşa caddelerine uzak olmayan satılık yüksek giriş ferah daire. Satılık emlağın mutfağı geniştir. 

Dairenin arka odasına açılan hava boşluğu son kata kadar uzandığından ve giriş kat harici giriş olmadığından bu daire için balkon görevi yapmaktadır.

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 13.03.2020 tarihinde ve 16:51 saatinde güncellenmiştir.