Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
234
İlan Tarihi
27.06.2020
Fiyat
375.000 TL
90 m²
Bulunduğu Kat
Zemin
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire

Planlı krediye uygun ferah geniş

Fatih Çırakçı çeşmesi sokakta satılık daire

Fatih'de Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Çırakçı çeşmesi sokağında satılık çift cepheli krediye uygun temiz kat mülkiyetli ve arka cepheden 2.kat kadar yüksek ve ferah daire. Fatih Kuruoğlu Emlaktan satılık tüm odaları ve salonu planlı, wv ve banyosu ayrı, geniş balkonlu, iskanlı, kat kaloriferli ve merkezi konumda uygun daire. İçerisinde kiracısı hazır ancak ve problemi olmayan, çok ferah 2 oda 1 salon (2+1) havadar daire. 

FİYAT DÜŞTÜ!

Fatih Haliç caddesinin bir arka sokağında, Fatih camisi ile Balat sahilin tam orta noktasında, çarşamba ve pazartesi pazarlarına ev sahipliği yapan bir lokasyonda şirin yarım zemin daire. Fatih Kuruoğlu Gayrimenkulden Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Çırakçı Çeşmesi mevkiinde satılık ve 2. kat kadar ferah yarım bodrum daire. Fatihte bulunan Satılık daire potun sırtta olması nedeniyle 2.kat sayılmaktadır. Çok ferah ve havadardır ayrıca geniş bir balkonu vardır. 

Fatih Çırakçı çeşmesi sokakta satılık daire

Fatihte Satılık Krediye uygun Temiz Kat Mülkiyetli Planlı ve aile ikametgahı olarak meskun mahalde bulunan az rastlanır kutu gibi daire.

Fatih Kuruoğlu Emlak'dan Fatih'de Satılık Daire..

 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 14.01.2022 tarihinde ve 14:54 saatinde güncellenmiştir.