Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
189
İlan Tarihi
20.09.2019
Fiyat
530.000 TL
79 m²
Bulunduğu Kat
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Sıfır Daire

Fatih Haliç caddesi satılık sıfır asansörlü daireler

Fatih Haliç caddesi satılık sıfır asansörlü daireler. Fatihte Yavuz Sultan Selim Mahallesinde Aşıkpaşa sokakta satılık sıfır 1.kat 2.kat 3.kat ve bodrum ile girişi ters dublkes daireler. Ahmet yesevi derneğinin bir alt sokağında Müftü Ali (Zembilli Ali Efendi) Camisinin karşısında, sıfır, iskanlı, krediye uygun, Fransız balkonlu klimalı görüntülü diyafon sistemli hemen teslim daireler. Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden Haliç caddesine 30 Metre mesafede satılık sıfır asansörlü lüks daireler. 1,2 ve 3.katların fiyatı aynıdır. Bodrum ve giriş ers dubleks olarak farklı fiyata satılmaktadır. Fatih Satılık sıfır daireler. Fatihte satılık sıfır asansörlü krediye müsait bitmiş daireler. Parkeler, Mutfak dolapları banyo dolapları duşakabin ile oda ve daire kapıları 1.sınıftır. Fatihte Satılık süper lüks hemen teslim istediğiniz katta asansörlü daireler

Fatih Haliç caddesi satılık sıfır asansörlü daireler

Fatihte satlık sıfır daire. Haliç caddesine yakın 2 oda 1 salon kat mülkiyetli krediye uygun satılık daireler. www.kuruogluıgayrimenkul.com sitesinde 189 nolu ilanı inceleyerek resimlere ulaşabilirsiniz. Yavuz Sultan Selim mahallesinde satılık asansörlü klimaları takılı ve iskanlı daireler. Her daire çift cephelidir. ve dairelerin tüm camları çift açılır vastaslıdır.

Fatih Haliç caddesi satılık sıfır asansörlü daireler

Fatihte satılık sıfır daireler; 6 kişilik asansörlü ve banyoları ile ıslak zeminleri mermer döşelidir. Camlar orjinal ısıcamlı ve her dairenin salonunda bosh marka klimalar takılıdır. Mutfak tezgahı granit mermerdir. Dairelerin klimaları takılı ve her biri çift cephelidir. Fatih Haliç caddesinde satılık sıfır dairler.

ARADIĞINIZ İLAN BU DEĞİL Mİ?

Detaylı Arama kuruoglu emlak

kuruoglu gayrimenkul emlak arama

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 212 621 08 85
Bu sayfa 20.09.2019 tarihinde ve 12:26 saatinde güncellenmiştir.