Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
203
İlan Tarihi
02.11.2019
Fiyat
555.000 TL
98 m²
Bulunduğu Kat
2
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire

Fatih Hattat İzzet sokak satılık köşebaşı daire

Fatih Hattat İzzet sokak satılık köşebaşı daire. Fatihte satılık daire; Zeyrek Mahallesi, Hattat İzzet sokakta köşebaşı, 2.kat, masrafsız, aydınlık, kat mülkiyetli ve 98m2. Fatih camisine komşu, Fevzipaşa caddesine yakın ve pazar içerisinde satılık 2.kat iskanlı daire. Kuruoğlu gayrimenkulden Fatihte satılık daire. 2 oda 1 salon salomanje (kırma kapılarla bölünebilen salon) ve hol. Fatihte zeyrek mahalesinde çarşamba pazarının içerisinde, çok ferah krediye uygun, içersinde sadece eşyalar olan ve hemen boş teslim edilecek, masrafı planlı daire. 

Fatih Hattat İzzet sokak satılık köşebaşı daire

Kredi oranlarının gerilediği bu günlerde daire satın almak hem yatırımcılar hem de kiradan kurtulmak isteyenler için uygun bir dönemdir. Fatihte krediye uygun ve lokasyon olarak en güzel bölgede bulunan köşebaşı satılık daire, tüm odaları ve salonunun tam dikdörtgen olması sebebiyle planlı ve kullanışlıdır. Noröal şartlar altında cebinizde peşin paranız olsa her zaman böyle bir daire bulamayabilirsiniz. 

Fatih Hattat İzzet sokak satılık köşebaşı krediye uygun, kat mülkiyetli daire.

 

ARADIĞINIZ İLAN BU DEĞİL Mİ?

Detaylı Arama kuruoglu emlak

kuruoglu gayrimenkul emlak arama

Fatih Hattat İzzet sokak satılık köşebaşı daire

Fatih Kuruoğlu emlaktan Fatih Zeyrek mahallesi Hattat İzzet sokakta satılık orta kat (2.kat) masrafsız daire. Suriçindeki tüm üniversitelere yürüme mesafesinde ya da bir vasıta ile erişelebilen, çarşı içinde, mağaza ve alış-veriş merkezlerine, Fatih camisine koşu ve  Unkapanı ile Balat sahile uzak olmayan bir mesafede satılık köşe daire.

Web sitemiz www.kuruoglugayrimenkul.com adresinde bu taşınmaz daire 203 numaralı ilan olarak yayınlanmıştır. Aradığınız gayrimenkul bu değil ise diğer Fatihte satılık daire ya da Fatihte kiralık daire seçeneklerini ziyaret ederek sitemiz içeridinde onlarca güncel ilanı inceleyebilirsiniz. web sitemiz daima günceldir. Ve firmamız 1990 yılından bu yana Fatihin en eski emlakçısıdır. Fatihte her tip gayrimenkul arayışlarınızda ya da gayrimenkullerinizi nakte çevirmeyi düşündüğünüz durumlarda tüm kadromuzla yanınızda olacağız. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Bize telefon açarak da teknik bilgiler edinebilirsiniz. Fatihte satılık gayrimenkul &daire ya da kiralık daire & emlak pazarlaması konusunda tecrübelerimizden faydalanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Fatihte satılık daire. Fatih Hatat İzzet sokata 2.kat krediye uygun masrafsız boş teslim edilecek ferah 2 oda 1 salon salomanje ve 1 hol temiz satılık daire.

Kiraya verilmek üzere yatırım için satın alınmak istenirse yaklaşık kira getirisi boş olarak 2.000 TL civarında olacaktır.

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 20.08.2021 tarihinde ve 15:48 saatinde güncellenmiştir.