Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
204
İlan Tarihi
18.11.2019
Fiyat
2.350 TL
Net m²
75 m²
Brüt m²
0 m²
Bulunduğu Kat
1
Durum
Kiralık
Tür
İş Yeri
Tip
Büro/Ofis
İlçe
FATİH
Mahalle
Atikali Mahallesi
Sokak/Cadde
Fevzipaşa Caddesi

Fevzipaşa caddesinde kiralık büro tipi iş yeri

Fevzipaşa caddesinde kiralık büro tipi iş yeri. Fatihte Atikali ile Karagümrük arasında Fevzipaşa caddesinin en aranılan bölgesinde kiralık yazıhane tipi mutfak ve wc' li 2+1 mağaza & ofis & iş yeri. Kuruoğlu gayrimenkulden kiralık kupon iş yeri. Fatih Fevzipaşa caddesinde geniş ve çift cepheli, tam otobüs durağının önünde tarifi kolay kombi kat kaloriferli kiralık ticari gayrimenkul & emlak. 

Fevzipaşa caddesinde kiralık büro tipi iş yeri

Fatihte Fevzipaşa caddesinde kiralık iki oda bir salon masrafsız, müstakil mutfak lı, wc' li, kombili boyası badanası yapılmış 1.kat kaçırılmayacak ofis şeklinde iş yeri. www.kuruoglugayrimenkul.com adresini ziyaret ederek Fevzipaşa caddesinin kıztaşının Akdeniz ve halıcılar caddesinin her kısmında satılık, kiralık ya da devir her tip iş yeri, Mağaza ve dükkan ilanlarına ulaşabilirsiniz. 

Fevzipaşa caddesinde kiralık büro tipi iş yeri

Fatih Karagümrük stadına gelmeden, Stadın karşı tarafında, Gelinlikçilerin yoğun olduğu bölgede kiralık daire tipi iş yeri. Fatih kuruoğly gayrimenkulden Fevzi paşa caddesi üzerinde hiç öasrafsız kombili daire tipi yazıhane & Büro & Ofis. Avukatlar için hukkuk büroları, Muhasebeciler için Mali müşavirlik ofisleri ve daha bir çok sektör için geniş cepheli ve tarifi kolay kiralık ticari emlaklar.

 

ARADIĞINIZ İLAN BU DEĞİL Mİ?

Detaylı Arama kuruoglu emlak

kuruoglu gayrimenkul emlak arama

 

Fevzipaşa caddesinde kiralık büro tipi iş yeri

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 19.11.2019 tarihinde ve 00:11 saatinde güncellenmiştir.