Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
243
İlan Tarihi
25.11.2020
Fiyat
3.100 TL
85 m²
Bulunduğu Kat
2
Durum
Kiralık
Tür
İş Yeri
Tip
Büro/Ofis

Fatih Kıztaşı Bina Emiri Sokak Kiralık iş yeri yazıhane

Fatih Kıztaşı Bina Emiri Sokak Kiralık iş yeri yazıhane. Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden asansörlü ve büro mobilyalı kiralık 2.kat köşebaşı hiç masrafsız ve kulanıma hazır prestijli iş yeri, büro ofis ya da yazıhane. Fatih Kıztaşında, İskenderpaşa Mahallesinde, Bina Emiri sokakta kiralık 3 oda 1 hol iş yeri. Fatihte Kıztaşında Kiralık 85m2 masrafsız ve asansörlü 2.kat içeirisinde mutfak ve wc'si bulunan 3 oda haricinde bir de sekreter odası bulunan kullanışlı bir yazıhane. Kiraslık iş yeri 2 klimalıdır.

Fatih Kıztaşı Bina Emiri Sokak Kiralık iş yeri yazıhane

Fatih Bina Emiri sokakta, Kıztaşında, Macar Kardeşler caddesine ve sarıgüzel caddesine paralel kiralık büro tipi iş yeri. Tüm odalar ahşap kaplama ve yerler mobilya ile uyumlu parke, asansörlü 2 klimalı çok ferah ve prestijli bir iş yeri, yazıhane. Fatih Kuruoğlu emlaktan kiralık firma değerinizi yansıtabilecek müthiş bir yazıhane.

Fatih Kıztaşı Bina Emiri Sokak Kiralık iş yeri yazıhane

Sadece büro eşyalarınızı getirip aynı gün işe başlayabileceğiniz köşe parsel be her cephesi ayrı bir ana caddeye komşu kiralık kupon yazıhane tipi iş yeri. Fatih Kıztaşı Bina Emiri sokak'ta kiralık iş yeri mi aramıştınız? Bu gayrimenkulü görün ve kıyas kabul etmez özellikleri ile iş yeri aramaktan kurtulun. Tüm odalar yıllardır yazıhane amaçlı kullanıldığı ve planlandığı için 3 ayrı bağımsız oda haricinde bir de sekreterya için geniş ve bağımız, salon büyüklüğünde hol mevcuttur. Bugün böyle bir daireyi ofise dönüştürmek isteseniz bu kalitede malzemeler için 100.000 Tl nin üzerinde bedeli ve 2 aylık zaman kaybını göze almanız gerekebilir.

 

 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 25.11.2020 tarihinde ve 15:42 saatinde güncellenmiştir.