Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
241
İlan Tarihi
24.11.2020
Fiyat
2.600 TL
95 m²
Bulunduğu Kat
3
Durum
Kiralık
Tür
Konut
Tip
Büro/Ofis

Fatih Fevzipaşa kiralık işyeri ofis büro yazıhane

Fatih Fevzipaşa kiralık işyeri ofis büro yazıhane. Fatih Kuruoğlu Emlaktan Fatih Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralık 3.kat daire şeklinde ancak iş yeri, yazıhane, büro ya da ofis şeklinde kullanılmaya müsait, gelinlikçi, abiyeci, kına ve düğün malzemeleri için uygun olabilecek merkezi konumlu ticari gayrimenkul. Fatih fevzipaşa caddesinde Hacıoğlu Lahmacunun yanında kiralık çift cepheli aydınlık büro tipi iş yeri ya da home ofis olarak kullanılabilecek daire. 

Fatih Fevzipaşa kiralık işyeri ofis büro yazıhane

Gelinlikçiler, Abiyciler, kına ve düğün malzemeleri satanlar, fotoğrafçılar, balon süsleme firmaları, moda evleri, bayan kuaförleri ve güzellik salonları, estetisyenler, diyetisyenler, avukatlar ve hukum firmaları, emlakçılar ve gayrimenkul ofisleri, doktorlar ve tıbbi malzeme tedarikçileri, diş doktorları ya da diğer turizm acentaları, dış ticaretçiler için yazıhene ya da misafir karşılamak için kullanılabilecek bir ofis olabilir.

Fatih Fevzipaşa kiralık işyeri ofis büro yazıhane

Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden kiralık 3.kat içerisinde mutfak, wc balkon ve ayrıca 2 oda ile bir L salonu bulunan çok geniş aydınlık ve kullanışlı, fevzipaşa caddesine cephesi olan ve girişi Fevzipaşa caddesi üzerinden olan konut tabanlı ticari yazıhane. Fatih Fevzipaşa caddesinde kiralık ofis tipi 95 m2 ticari yazıhane ya da home ofis olarak kullanılşabilecek müthiş iş yeri. Fatih Malta çarşısına açılan merdivenlere komşu, Fatih camisi yanında Fatih ana cadde üzerinde kiralık iş yeri. Kat Kalorifer kombili wc ve banyosu ayrı ve aydınlık mutfağı bulunan iki cepheli Klimalı kiralık yazıhane.

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 24.11.2020 tarihinde ve 12:27 saatinde güncellenmiştir.