Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
246
İlan Tarihi
12.02.2021
Fiyat
65.000 TL
Net m²
540 m²
Brüt m²
0 m²
Bulunduğu Kat
Müstakil
Durum
Kiralık
Tür
İş Yeri
Tip
Bina
İlçe
FATİH
Mahalle
Akşemsettin Mahallesi
Sokak/Cadde
Fevzipaşa Caddesi

Fatih Fevzi paşa kiralık mağaza bina

Fatih Fevzipaşa caddesi üzerinde kiralık mağaza & bina. Taban yüz ölçümü 80m2 ve 5,5 katlı olmak üzere toplam 440m2 dir. Fatih Fevzipaşa caddesinin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu lokasyondadır. Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden Fevzipaşa caddesinde kiralık asansörlü bina & mağaza. Fatih Fevzipaşa caddesinin kalbinde, zincir firmaların talep ettiği odak noktasında yangın merdivenleri olan kiralık masrafsız mağaza.

 

Fatih Fevzipaşa caddesi kiralık mağaza

 

Pandemiyi fırsata çevirmek isteyenler için Normal zamanlarda boş tek bir mağazanın olmadığı Fatih Fevzipaşa caddesinde kiralık kupon mağaza & bina. Fatih Kuruoğlu emlaktan Fevzipaşa caddesi üzerinde Abiyenin, gelinliğin, ayakabı ve aksesuarın, banka ve finans kurumlarının odağında kiralık emsalsiz mağaza. Fatih Fevzipaşa caddesinde şubesi bulunmayan firmalar ya da Fevzipaşa caddesini tanımak isteyenler "iletişim" kısmından talebinizi ve whatsapp numaranızı bırakırsanız tanıtım videosu gönderilebiliriz.

 

Fatih Fevzipaşa caddesi kiralık bina

 

İstiklal caddesinde gezmek için yürüyenlerin alış veriş için bulunduğu bir yaya trafiği hayal edin ve şimdi buna Bağdat caddesindeki markaların olduğu ve otoparkın sorun olmadığı bir çarşı ekleyin, Fatih Fevzipaşa caddesine hoş geldiniz! Tek yapmanız gereken araç ve yaya trafiğinin aktığı gözlere hitap eden bir mağaza ile mağazalar zincirinize bir kazanç halkası daha eklemek.

 

Fatih Fevzipaşa caddesi kiralık bina & mağaza

 

Fatih Fevzipaşa caddesi 2 kilometre uzunluğunda bir kazanç çarşısıdır. Çarşının bazı yerleri abiyeye, bazı yerleri gelinlik ve turizime, bazı yerleri ayakabı, aksesuar, eşarp ve baş örtüsüne, bazı yerleri de finans kurumlarına ve diğer özel sektörlere hitap eden bir cazibe merkezidir.  Fevzipaşa caddesinde hangi lokasyonda yer tutmanız gerektiği konusunda profesyonel bir yardım almanız, firmanızın seçkin firmalar arasında yer almasına ve buna paralel olarak kazancına katkı sağlayacaktır.

 

Fevzipaş Caddesi Kiralık Mağazalar Dükkanlar Binalar

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 03.11.2021 tarihinde ve 17:46 saatinde güncellenmiştir.