Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
242
İlan Tarihi
24.11.2020
Fiyat
3.100 TL
Net m²
70 m²
Brüt m²
0 m²
Bulunduğu Kat
5
Durum
Kiralık
Tür
İş Yeri
Tip
Büro/Ofis
İlçe
FATİH
Mahalle
Akşemsettin Mahallesi
Sokak/Cadde
Fevzipaşa Caddesi

Fatih Fevzi Paşa Kiralık İş yeri home ofis

Fatih Fevzi Paşa Kiralık İş yeri Home Ofis. Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden Fatih Fevzi Paşa caddesi üzerinde masrafsız ve istenirse eşyalı (komple büro mobilyalı) kiralık Fatih camisi manzaralı müthiş bir ofis tipi yazıhane ve iş yeri. Fatih Camisinin güney kapısının tam karşısında, Fevzipaşa caddesi üzerinde yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu ve zincir firmalarca en çok aranan lokasyonda kiralık masrafsız ve eşyalı büro, ofis, yazıhane. 2+1 den bozma 1 oda ve çok geniş bir salon (bölünebilir ve 2 oda 1 salon olabilir) ayrıca banyo ve wc bir arada ve ayrıca eşyalı mutfak. Salon ve odası ön cepheye Fevzipaşa caddesine bakan ve 5.kat iş yeri. 

Fatih Fevzi Paşa Kiralık İş yeri Home Ofis

Fatih Kuruoğlu Emlaktan Fatih Fevzipaşa caddesinde kiralık yazıhane tipi iş yeri. Fatih P.T.T ve Sedef iskenderin sırasında, aranıp bulunamayacak mevkide, tabela değeri yüksek kiralık büro ve istenirse home ofis olarak da kullanılabilir. Eğer eşyalar isenirse eşyaların satış bedeli 3.000TL. Bu bedel bir kere ödenecek ve eşyalar kiracıya ait olacak, tahliye halinde götürebilecek. Fatih Fevzipaşa caddesinde normak şartlarda bulunmayacak çok tercih edilen mevkide kiralık ofis tipi iş yeri, yazıhane.

Fatih Fevzi Paşa Kiralık İş yeri Home Ofis

Fatih Emlak piyasasının kalbinde Kuruoğlundan kiralık iş yeri. Halıcılar caddesiyle Akdeniz caddesi arasında kalan, Fevzipaşa caddesinde çarşının en çok tercih edilen bölgesinde, pandemiden dolayı boşalan bir kaç yazıhaneden biri olan iş yeri bir fırsattır. hac ve diğer turizmciler, gelinlikçiler, abiyeciler, ofis tipi iş yerine uygun sektörler, avukatlar, doktorlar ve daha bir çok iş için uygundur.

Fatih Fevzi Paşa Kiralık İş yeri Home Ofis

Altın noktada ve pandemi fırsatı kiralık tabele değeri yüksek ofis tipi iş yeri. 2+1 den 1+1'e çevrilmiş yeniden 2+1 olabilecek, banyo wc ve mutfaklı kiralık iş yeri. Fatih camiinin tam karşısı, malta çarşısına Akdeniz ve Halıcılar caddelerine komşu kiralık eşyalı mesarfsız ve geniş cepheli yazıhane tipi ticarethane.

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 24.11.2020 tarihinde ve 23:57 saatinde güncellenmiştir.