Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
215
İlan Tarihi
08.02.2020
Fiyat
1.500 TL
110 m²
Bulunduğu Kat
Zemin
Durum
Kiralık
Tür
Konut
Tip
Daire

Fatih camisine yakın geniş zemin

Fatih Ali Kuşçu mahallesi, Keserciler sokakta kiralık çok geniş yarım zemin bahçeli kombili temiz daire. Fatih Kuruoğlu gayrimenkulden Fatih camiinin yakınında kat kaloriferli çift cepheli geniş odaları olan kiralık 2 oda 1 salon 1 hol ve istenirse salon 3 kısımdan oluştuğu için1 oda daha bölünebilir (3+1) daire. Fevzipaşa caddesine (ana caddeye) çok yakın çarşamba pazarının içinde Fatih camisinin civarında üt katları çift daire iken bu daire tek daire olarak diyazn edildiğinden dolayı oldukça geniş kiralık daire.

Fatih Kuruoğlu emlaktan çarşının merkezinde bahçeli ve Fatih camiisne yakınlığından dolayı sessiz nezih bir sokakta kiralık kaloriferli daire. Daire yarım zemin olsa da nererdeyse giriş kat gibi camları yüksektir. Şuan boştur ve hemen oturulabilir durumdadır. Fatihin en nezih sokaklarından olan keserciler sokakta Unkapanı ve Fevzipaşa caddelerine yakın mesafededir.

Fatih camisine yakın geniş zemin bahçeli daire. Daire hal hazırda 2 oda 1 salon ve 1 hol şeklindedir. Ancak salon 3 boğumdan oluştuğu ve çok geniş olduğu için ön cepheyi kaplayan salon bölünerek 1 oda daha kazanılabileceğinden 3 oda 1 salon olarak düşünülebilir.

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Fevzipaşa Şube) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 08.02.2020 tarihinde ve 10:42 saatinde güncellenmiştir.