Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul

KURULUŞ 1990

Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
318
İlan Tarihi
10.09.2023
Fiyat
1.500.000 TL
Net m²
50 m²
Brüt m²
62 m²
Bulunduğu Kat
1
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Daire
İlçe
FATİH
Mahalle
Zeyrek Mahallesi
Sokak/Cadde
Aktar Yekta Sokak

Fatih Zeyrek Mahallesi Aktar Yekta Sokak Satılık Daire

 

Fatih'te Satılık Daire. Zeyrek Mahallesinde Aktar Yekta Sokak'ta, 1.kat (giriş üstü), iki cepheli, çok aydınlık, 1 oda 1 L salon satılık boş ve krediye uygun daire. Çarşamba pazarına bir sokak uzaklıkta, Unkapanı ve Fevzipaşa caddelerine yürüme mesafesinde, Fatih camii'ne yakın ve Sanki Yedim camii'nin sokağında bulunan daire; Kat Mülkiyetlidir ve Fatih Kuruoğlu Emlak'tan satılıktır.

 

 

Zeyrek Mahallesinde Satılık Daire

 

Fatih Zeyrek Mahallesinde Satılık çok ferah ve ara kat daire. Yüksek giriş kat'ın bir üstü, üzerinde daha 3 kat daha bulunan, Zeyrek Mahallesi Sanki Yedim Camii'nin sokağında, Çarşamba pazarının bir arka sokağında ve Eski Mutaflar caddesinin bir arka paralelinde bulunan daire satılıktır. Zeyrek Mahallesinde satılık daire, Bodrum + Giriş ve Girişin bir üstü (giriş için yarım kat ve 1.kat için tam kat olmak üzere daireye ulaşmak için 1,5 kat merdiven çıkılıyor)

 

 

Aktar Yekta Sokak'ta Satılık Daire

 

Fatih'te Aktar Yekta Sokak'ta Satılık 1.kat daire. Çift cepheli, Ön cepheden bakıldığında sol kısımda Sanki Yedim camii'ni gören, 1 oda 1 L salon (Salon bölünürse bir ufak oda daha çıkabilir) Arka cephesinde oda ce mutfağı bulunan, ferah ve aydınlık daire satılıktır ve Aktar Yekta Sokak'tadır.

 

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi : 3400358) Mehmet Ali KURUOGLU - 0541 473 53 84
Bu sayfa 19.11.2023 tarihinde ve 04:20 saatinde güncellenmiştir.