Arama
Kuruoğlu Gayrimenkul
Arama

İlan Detayları

İlan Numarası
198
İlan Tarihi
10.10.2019
Fiyat
4.100.000 TL
95 m²
Bulunduğu Kat
Müstakil
Durum
Satılık
Tür
Konut
Tip
Bina

Fatih Kıztaşı Feyzullah Efendide Satılık Bina

Fatih Kıztaşı Feyzullah Efendide Satılık Bina. Fatih Akşemsettin Mahallesinde, 4 tam kat, 1 çatı katı 1 dükkan 1 depo olmak üzere toplam 7 katlı müstakil bina. Çatı katı hariç her dairenin kat mülkiyeti vardır, krediye uygundur. Bina 12/50 imarlıdır ve ön cephesi 10 metredir. Fatih Fevzipaşa caddesinin bir alt sokağında ve Sarıgüzel caddesinin bir sokağındadır. Arsası planlı ve dikdörtgendir. Binayı satın alan 6 bağımsız ve krediye uygun tapu alacaktır. Fatih kıztaşında satılık büyük bina. Kuruoğlu emlaktan Fatihin en güzel lokasyonunda mükemmel konumlu satılık imarlı bina.

Fiyat Düştü...! Fatih Kıztaşı Feyzullah Efendide Satılık Bina

Fatih Kıztaşında Fevzipaşa caddesinin bir alt sokağında satılık 7 katlı bina. 10 metre ön cepheli ve tamamına imar verilen 12/50 imarlı satılık bina. Fatihte kıztaşında Feyzullah efendi sokakta satılık bina. Şuan yeni kiracılara kiralansa takribi 16.000 TL kira getirir.

Fatih Kıztaşı Feyzullah Efendide Satılık Bina

Fatihte satılık bina, Kıztaşında satılık bina, Feyzullah efendi sokakta satılık bina. şuan binanın çıkmalarla m2'si 110dur. Ancak yeniden yapılınca 95m2 + 8 çıkmalarlarla 103 m2 civarında olacaktır. Macar Kardeşler caddesi ile Fevzipaşa caddesi kesişiminden, saray muhallebicisinden aşşağı inen sokakta satılık müstakil çok katlı bina. yeni imarı 4,5 kat + bodrum şeklindedir.

Fatih Kıztaşı Feyzullah Efendide Satılık Bina

 

ARADIĞINIZ İLAN BU DEĞİL Mİ?

Detaylı Arama kuruoglu emlak

kuruoglu gayrimenkul emlak arama

 

İlgili Şube: Kuruoğlu Gayrimenkul (Şube 1) Mehmet Ali KURUOGLU - 212 621 08 67